“Dažniausias nusiskundimas, kurį girdžiu iš savo klienčių šaltuoju sezonu – tai perdžiūvę, besielektrinantys, o išėjus į lauką ir gavus drėgmės – pasipūčiantys ir nevaldomi plaukai” – tikina Atwins kūrybininkas Andrius Mašauskas. Iš tiesų žiemą plaukus užklumpa net dvi problemos: sausas patalpų oras juos perdžiovina, o čia pat jį pakeitęs šaltas ir drėgmės persotintas lauko oras išpučia ir pašiaušia. Dvilypei problemai spręsti vienos priemonės tikrai nepakaks, todėl geriausia naudoti dvigubą poveikį turintį Nook priemonių duetą.

 

 

arganPirmiausia po galvos plovimo užtepkite ant plaukų glotninančio Nook Discipline pienelio besišiaušiantiems plaukams (plačiau apie produktą) – jis ne tik uždarys plauko žvynelius ir sutvirtins nuo sausumo skilinėjančius galiukus, bet ir apsaugos nuo karštų įrankių poveikio. Smagiausia tai, kad šita priemonė yra lengva, neriebina ir suteikia plaukams sveikos, natūralios drėgmės, plaukai atgauna natūralų tūrį, svorį, net vizualiai atrodo pilnesni.

Antrasis etapas apsaugos jūsų plaukus nuo lauko drėgmės ir neleis jiems pūstis: tai Nook Magic Argan atkuriamasis aliejus sausiems, pažeistiems plaukams (plačiau apie šį produktą) – nupoliruojantis plaukus ir, kas ne mažiau svarbu, suteikiantis žvilgesio, o specialiai blondinėms rekomenduojame Nook Bfree Starlight lengvą serumą (plačiau apie šį produktą) – kuris taip pat suteiks deimantinį blizgesį ir neapsunkins, nesuriebalins jūsų plaukų. Tepkite pasirinktą priemonę iš karto po plaukų kremo, o tada džiovinkite ir formuokite, kaip įprastai.

 

 

 

 

bfree

 

 

 

 

Šis nenugalimas plaukų kokybės duetas (pienelis ir pasirinktas serumas arba aliejus) tinka įvairių tipų, ilgių plaukams – pakaks koreguoti priemonės kiekį: storesniems, labiau porėtiems plaukams jos prireiks daugiau, plonesniems pakaks mažiau. O rezultatas pradžiugins ir bus akivaizdus tiek tiesinančioms plaukus, tiek formuojančioms garbanas ar paliekančioms natūralią tekstūrą.