Jau dvejus metus į stiliaus ir mados pasaulį išeiti kviečiantis urbanistinis šou Exit To The City vėl skelbia dalyvių atranką ir laukia tų, kuriems nesvetimas polėkis, drąsa būti idėjų priešakyje ir noras burtis į profesionalų komandas.

Kartu su visais dayviais Exit To The City scenoje savo progresyviausias idėjas ir aukščiausio meistriškumo darbų bendrojo įvaizdžio kolekcijas pristato ir renginio organizatoriai – kūrybinė komanda A-Twins. Prisiminkime, kokią istoriją twinsai pasakojo ETTC scenoje pernai, 2015-tųjų rudenį – ir kaip ji buvo atspindėta meninėje fotosesijoje, kurios fotografavimas vyko Gruzijoje.

 

Idėja

Kiek tavęs yra tavyje? Kas tas žmogus, kurį nešiesi į visuomenę pristatydamas kaip savąjį “aš”? Ar nori – ar gali? – veržtis iš jaukaus socialinių normų narvelio? REPEAT or DELETE – per odą sunkiasi ir ryškėja žodžiai. Cenzūruotos asmenybės žodžiai.

 

Kūrybinės komandos A-TWINS kolekcija CENSORED PERSONALITY – kelianti klausimus ir nediktuojanti atsakymų. Nuo veidų, kuriuose įsirėžia kiekvienas nepasakytas, cenzūros  išbrauktas žodis, nuo metalnių konstrukcijų, kurias klusniai nešiojamės, leisdami įrėminti save, iki dekonstruotų kostiumų, kuriuose dyla lytiškumo ribos ir niekas nebėra taip, kaip “turėtų būti”.

 

Kolekcijos nuotraukos užfiksuotos Gruzijoje, apleisto fabriko teritorijoje: surūdijusios vaiduokliškos konstrukcijos, lėtai, bet nenumaldomai gamtos praryjamas pramoninis gigantas, alsuojantis praeities lūkesčių ir išnykimo dvasia.

 

Plaukai/Idėja/Stilius/: kūrybinė komanda A-TWINS

Kostiumai: Vilius Venckevičius

Metalo struktūros: Danielius Sodeika

Makiažas: Tata Jokhadze

Foto: Tomas Vyšniauskas (Electromagnetico.lt)

 

JUNKIS PRIE MŪSŲ: dalyvauk atrankoje ir nepavėluok atsiųsti savo prisistatymo – visos taisyklės ir sąlygos surašytos ČIA.