nook logo blogui

 

Moderniosios technologijos sugebėjo užčiuopti gamtos galių esmę, jas išgryninti ir sustiprinti, o vėliau – sujungti natūralių medžiagų veikimo principus su pažangiausiais tyrimais. Tokia yra NOOK DHC linijos dvasia.
Produktai švelniai veikia plaukus ir galvos odą, paryškina jų grožį, puoselėja ir atkuria natūralų balansą.

 

tinkamas

 

 

REPAIR linija  

Priemonės skirtos silpniems, pažeistiems, išsekintiems plaukams. Atkuria, atgaivina, aptraukia plėvele kutikulę ir sutvirtina plauką, grąžina plaukams apimtį ir sveiką žvilgesį. Drėkina ir tonizuoja sausą galvos odą, pasižymi antioksiduojančiomis ir elastingumo suteikiančiomis savybėmis.

Liniją sudaro: šampūnas, užpildančioji kaukė (ploniems plaukams), stipriai atkuriamoji kaukė (storiems plaukams), tekstūrą grąžinantis purškalas.

 

remedy

 

 

 

 

REMEDY linija
Prisotinantis deguonies paruošiamasis šveitiklis, valo ir pašalina visus nešvarumus, keratino, prakaito likučius, efektyviai stimuliuoja galvos odos mikrocirkuliaciją. Intensyvi pagalba esant seborėjai, alopecijai, pleiskanoms, dehidratavusios odos pleiskanojimui. 

Liniją sudaro: paruošiamasis šveitiklis.

 

 

 

energising

 

 

ENERGIZING linija

Ypatingos formulės priemonės, skirtos apsaugoti ir gydyti tiek sezoninį plaukų slinkimą, tiek adrogenetinį, sustiprinti silpnus, plonus plaukus. Produktai sukurti naudojant inovatyvias veikliąsias medžiagas: VitalHair® ir Honey Matte®, timuliuoja ir pailgina anageninę plauko augimo fazę. Sustiprina ir atgaivina visą plauko struktūrą nuo šaknų iki galiukų.

Liniją sudaro: šampūnas, losjonas, intensyvaus veikimo losjonas, ampulės jautriai ir normaliai odai.

 

purifying

 

 

 

 

PURIFYING linija
Priemonių grupė, skirta tiek riebiai, tiek sausai pleiskanojančiai galvos odai. Pleiskanojimą stabdančios aktyviosios dalelės veikia kartu su specialiomis raminamosiomis medžiagomis, tad atkuriama natūrali galvos odos pusiausvyra, ji apsaugoma nuo sudirginimo ir išsausėjimo. 

Liniją sudaro: šampūnas, valomasis dumblas.

 

 

re-balance

 

 

 

REBALANCE linija

Liniją sudarantis šampūnas skirtas slopinti suaktyvėjusių riebalinių laukių veiklą, atsatyti natūralų fiziologinį odos pH lygio disbalansą. Švelnaus daugiafunkcinio poveikio priemonė yra švelni ir gali būti naudojama su kitų grupių produktais. 

Liniją sudaro: šampūnas.

 

 

leniderm

 

 

 

LENIDERM linija

Priemonės skirtos sudirgusiai, suerzintai, paraudusiai galvos odai. Sudėtyje esančios aktyviosios medžiagos pasižymi antiuždegiminėmis, skausmą malšinančiomis savybėmis, stimuliuoja kolageno gamybą, reikalingą ląstelių atsinaujinimui. Šampūnas tinka kasdieniam naudojimui, o losjonas puiki skubios pagalbos priemonė. 

Liniją sudaro: šampūnas, raminantis losjonas.