twins mokosi

Kodėl verta investuoti į žinias ir savo meistriškumo tobulinimą? Kūrybinės komandos A-TWINS nariai sako, kad akivaizdų atsakymą jiems pateikė… patys klientai. “Prieš kurį laiką savo salonuose atlikome klientų apklausą: daugiau kaip trys šimtai žmonių iš visos Lietuvos atsakė į klausimą, kokios priežastys dažniausiai verčia ieškoti kito kirpėjo. Ir žinote ką? Pirmoje vietoje atsidūrė visai ne auganti paslaugos kaina ir ne kirpėjo klaidos. Paaiškėjo, kad dažniausiai kirpėją žmonės keičia ieškodami pokyčių – kai senasis nebegali ir nebesugeba pasiūlyti kažko naujo. Štai jums ir įrodymas, kad stagnacija, užsiciklinimas yra pavojingas ne tik jūsų kūrybingumui, bet ir piniginei, nes gresia tiesiogiai mažėjančiu klientų srautu,” – apie motyvaciją mokytis pasakoja kūrybinės komandos A-TWINS narys Anatolijus Pajanok.

 

Meistrai irgi mokosi

Jau dešimtmetį savo veiklą vykdantys A-TWINS komandos branduolys – Andrius ir Anatolijus – yra ne tik savo amato praktikai, diena iš dienos dirbantys su klientais, bet ir kūrybiniai salonų vadovai, ugdantys jaunuosius darbuotojus, ir vieni populiariausių Lietuvos kirpėjų lektorių, į kurių tendencijų, meistriškumo ir unikalius koloristikos seminarus susirenka šimtai kirpėjų iš visos šalies. Negana to, jų organizuojamuose meniniuose projektuose plačiajai publikai pristatomas plaukų stilistikos menas, o savo kolekcijomis jie pelno dėmesį ir pripažinimą pasauliniu mastu.

Galėtumėte pagalvoti, kad kam jau kam, o šiems vyrams žodis “mokytis” turėtų būti seniai pamirštas. Ir stipriai suklystumėte.

“Turbūt viena esminių priežasčių, kodėl nuolat dalyvaujame įvairiuose seminaruose, kodėl vėl ir vėl grįžtame prie pagrindų, kodėl ieškome, klausomės ir mokomės – yra ne tik įgimtas smalsumas, noras augti, bet ir suvokimas, kad pasaulis visgi nestovi vietoje. Vadinasi, negalime stovėti ir mes: jei šiandien jautiesi bangos viršūnėje, ar tikrai ten būsi ir rytoj?” – apie norą tobulėti pasakoja Anatolijus.

“Nėra nieko blogiau už meistrą, kuris nusprendžia, kad “viską jau žino”. Tai tiesiausias kelias į regresą ir tų pačių klaidų kartojimą. Labai dažnai meistras pats net neįtaria darąs kažką ne taip. O juk mažos plonybės ir yra didžioji šio amato galia!” – tvirtina A. Mašauskas.

 

Pasaulinės žvaigždės – dar arčiau

Su dideliu atidumu stebintys pasaulines tendencijas ir garsiausių akademijų darbus, Andrius ir Anatolijus tvirtina, kad visada domisi ir galimybėmis išgirsti tų kūrėjų mokymo kursus – ne tik tam, kad pasisemtų naujų idėjų, bet ir patobulintų savo meistriškumą.

Per pastaruosius kelerius metus A-TWINS komandos pastangomis Lietuvoje su įspūdingais seminarais jau apsilankė tokie kirpėjų pasaulio grandai kaip SACO akademija ir šiuo metu metu ypač graibstomi “Mazella&Palmer” akademijos meistrai. “Tai žmonės, kurių seminarų geografija apima pasaulį nuo Azijos iki Amerikos. Didžiuojamės, kad tapome pirmaisiais Baltijos šalyse, atvežusiais šiuos aukščiausios klasės meistrus, o seminaruose dalyvavusių kirpėjų atsiliepimai rodo, kad nauda buvo ilgalaikė ir įvairiapusė,” – sako “twinsas” Andrius Mašauskas.

Legendos grįžta

Džiugi naujiena Lietuvos meistrams – “Mazella&Palmer” akademija 2016 m. vasarį sugrįžta net su dviem galingais seminarais:

– vienos dienos FUSION seminaras sukurtas taip, kad jo dalyviai galėtų betarpiškai patirti ir susipažinti su Mazella&Palmer mokymų sistemą. Seminaro metu demonstruojama naujausia video medžiaga ir vizualiai pademonstruojami dėstomi dalykai taip, kad būtų suprantama ir naudinga įvairių lygių kirpėjams.

– trijų dienų FOUNDATION kursas – tai esminių kirpimo pamatų kursas, paremtas unikalia “Mazella& Palmer” sukurta sistema, pelniusia šiai akademijai žaibišką pasaulinį pripažinimą. Akcentuojantis tuos dalykus, kurie veda kirpėjų pasaulį į priekį.