Rudenį startavęs IKONA TV ir „Unison Lab“ projektas „Atrask Ikoną savyje!“, kurį išdidžiai remiame mes, NOOK produktų šeima, įsibėgėja: pirmoji dalyvė Kristina sėdo į profesionalų kėdę ir patyrė nuostabius pokyčius. Iš tiesiog Kristinos – į žvilgsnius traukiančią, Chanel dvasios kupiną merginą. Kaip ir kodėl ją keitėme – skaitykite, žiūrėkite ir naudokitės puikiomis projekto idėjomis!

Kristina ir jos pokyčiai

22-ejų programuotojos Kristinos iš Kauno stiliaus pokyčiai prasidėjo nuo plaukų. Negausūs, ploni – tokiais plaukais „pasigirti“ gali nemaža dalis Lietuvos moterų. Todėl pirmąja mūsų užduotimi tapo suteikti plaukams daugiau tūrio, apimties ir išraiškingumo.

„Unison Beauty Lab1“ plaukų stilistė Jolita Bačelienė parinko kirpimą su aiškia, solidžia linija, kuri vizualiai plaukams suteikia masės. Klasikinė forma ir patrumpintas plaukų ilgis pasirinkti ne tik dėl to, kad ploni ilgi plaukai dažniausiai atrodo nuvargę ir nutįsę, bet ir dėl pačios Kristinos gyvenimo būdo: mergina lanko baseiną, todėl praktiška ir patogi plaukų priežiūra taip pat labai svarbus šukuosenos parinkimo motyvas.

Parenkant šukuosenos ilgį, buvo atsižvelgta į unikalius Kristinos veido bruožus. Aukštoką kaktą sušvelnino diagonalės linija priekyje, vizualiai skaidanti kaktos aukštumą ir suteikianti veido bruožams švelnumo.

Pagal savo spalvinį tipažą mergina yra šalta vasara – tai vienas dažniausiai pasitaikančių tipažų Lietuvoje. O tai reiškia, kad Kristinai tinka vėsios pastelinės, prigesintos spalvos. Iki tol nešiota plaukų spalva buvo per blyški – todėl norėdama suteikti savo įvaizdžiui gyvybės, mergina turėtų skirti daug dėmesio makiažui. Plaukų stilistė Sandra Danilovienė parinko tamsiausią vasaros tipažui įmanomą spalvą, o kad plaukai žaismingai žaižaruotų ir spalva įgautų gylio, kirpčiuose panaudotas spalvinis akcentas – ryškesnė sruoga.

Sutvarkę Kristinos plaukus, pasirūpinome ir tolimesne jų priežiūra: nusprendėme kasdienei priežiūrai rekomenduoti šampūną B-Free Starlight Blonde. Nors šis šampūnas skirtas šviesiems plaukams, tačiau Kristinai tobulai tinka dėl savo švelnumo, drėkinamųjų savybių, be to, jis neapsunkina plaukų. Negana to, šampūnas išsaugo plaukuose paprastai greitai išsiplaunančius šalto atspalvio pigmentus – todėl Kristina galės ilgiau džiaugtis jos tipažui tinkama šalta spalva.

Plaukų puoselėjimui pasiūlėme naudoti Fly&Vol linijos kondicionierių ploniems plaukams , kuris stiprina ir atpalaiduoja silpnus, gležnus plaukus, suteikdamas plaukams besvorės/purios apimties. Kasdieniam naujosios šukuosenos formavimui parinkome naujos kartos apimties putas Artisan Puff . Ne tik dėl to, kad jos visiškai paneigia tai, ką iki tol žinojote apie putas – nelipdo, nesukibina. Bet ir dėl to, kad šis produktas drėkina plaukus, suteikia jiems purumo ir elastingumo.

Kurdama Kristinos įvaizdį stilistė Ieva Mašauskienė turėjo gan platų pasirinkimą, man Kristinos lieknumas ir sudėjimas leidžia judėti bet kuria kryptimi. Ir nors mylimiausia merginos aprangos dalis yra džinsai, buvo nuspręsta šį kartą jų atsisakyti ir įkvėpti įvaizdžiui jaunatviškos klasikos – kartu neatsisakant kasdieniškumo. Pati Ieva šį ansamblį pavadino jaunatviška Chanel interpretacija. Sportiškas džemperis su žaismingu printu derintas su prigesintos rožės spalvos marškinėliais. Ant ilgų Kristinos kojų ir siaurų klubų tobulai tinka raštuotos kelnės, prie kurių priderinti bateliai masyvesniu kulnu ir smailesniu priekiu – elegantiški ir kartu patogūs.

Toliau – „Unison Beauty Lab1“ vizažistės Emmos eilė. Kadangi Kristina nėra dariusis makiažo, o ir pati kosmetikos priemones naudoja minimaliai, Emma savo darbu stengėsi atskleisti natūralaus kasdienio makiažo galią.

Pamatykite tiesiog Kristiną PRIEŠ ir žavingąją Kristiną PO – galerijoje ir VIDEO.