X1034 ARTISAN SALON BOOK abbondanza

Nekantriai lauktas, su dideliu džiaugsmu sutiktas ir išdidžiai jums pristatomas – naujausias mūsų NOOK produktų šeimos narys, formavimui skirtų priemonių serija ARTISAN. Be konkurencijos: jaunatviškiausia, spalvingiausia, „skaniausia“! Sukurta gabioms rankoms ir kūrybingiems protams.

Seriją sudaro itin plataus vartojimo produktai, tad kruopščiai išbandėme kiekvieną iš jų – nuo briliantinio žvilgesio vaško, iki lakų, putų ar garbanų formavimo gelių, ir nedvejodami galime pasakyti: sunku būtų rasti kitas plaukų formavimo priemones, kurios taip subtiliai suderintų pageidaujamą rezultatą ir didžiulę pagarbą plaukams.  Štai, pavyzdžiui, galite pamiršti viską, ką žinojote apie putas, ir iš naujo atrasti šį kartais kirpėjų nepelnytai nuvertintą produktą – jokių „geležinių“ garbanų ir „dratinių“ sruogų, rezultatas užfiksuojamas, išsaugant plaukų elastingumą ir minkštumą.

Iš viso po ARTISAN vardu rasite 16 produktų, suskirstytų pagal 5 fiksacijos stiprumo laipsnius – visi jie skirti nepriekaištingam formavimui, struktūrai ir išskirtinumui.

Visos priemonės gali būti derinamos tarpusavyje, todėl drąsiai eksperimentuokite ir ieškokite tinkamiausio „kokteilio“ norimam rezultatui pasiekti.

ARTISAN serija keičia stereotipus, todėl šios formavimo priemonės puoselėja plaukus, o jų sudėtys praturtintos minkštinančiais ingredientais: orchidėjų pieneliu ir baobabų aliejumi, linų ekstraktu ir alijošių sultimis, migdolų aliejumi ir kvapiosios pasifloros ekstraktais.  Natūralūs ekstraktai ir augalinės kilmės veikliosios medžiagos ne tik dovanoja plaukams lankstumą, drėgmę, bet ir maksimalią apsaugą nuo karščio bei mechaninių pažeidimų, atsparumą aplinkos drėgmei.

Nekantraujame pristatyti naujienas kiekvienam iš jūsų ir tikime, kad pamilsite ARTISAN taip, kaip pamilome mes. Daugiau naujienų apie šiuos produktus – jau netrukus!

Dėl informacijos ir užsakymų kreiptis:

Skirmantė   8 612 20556

Ignas   8 600 55466

Save

Save

Save

Save

Save