Galingos, ilgaamžės, tobulai patogios – tai rankų darbo Nigatoje, Japonijoje, pagamintos žirklės „Bmac“, apie kurias svajoja kiekvienas savo amatą gerbiantis ir iš kirpėjo amato duoną valgantis profesionalas. Tam, kad svajonės pildytųsi čia ir dabar, skelbiame puikias naujienas: nuo šiol žirkles „Bmac“ galėsite įsigyti išsimokėtinai!

Patogi finansavimo tvarka

„Nook Family“ komanda, kartu su patikimu partneriu „General Financing“, siūlo  finansavimo sąlygas, kurios gali padėti kirpėjams įsigyti legendinius „Bmac“ įrankius dar šiandien.

Viskas labai paprasta: lizingas suteikia galimybę išskirtinės kokybės darbo įrankį turėti jau dabar, už jį dalimis susimokant per pasirinktą laikotarpį iki 5 metų, sumą paskirsčius mažesnėmis dalimis.

Svarbiausia tai, kad šis pirkinys – japoniškos rankų darbo žirklės „Bmac“ – pinigus jums padės uždirbti vos tik paimtas į rankas. Jūsų komfortas ir kokybiškesni, dailesni darbai – štai ką gaunate su „Bmac“.

„Esame neabejotinai vieni iš pirmųjų rinkoje drauge su partneriu „General Financing“ pristatę galimybę kirpėjams reikalingus įrankius įsigyti išsimokėtinai. Džiugi naujiena ta, kad dabar išsimokėtinai pirkti gali ir dirbantieji su verslo liudijimais ar individualios veiklos pažyma. Tai yra – būtent taip, kaip dirba didžioji dauguma kirpėjų. Ši naujovė leis daugeliui profesionalų lengviau įsigyti išsirinktas žirkles“, – apie  galimybes sako „Bmac“ atstovaujančios UAB „Eiva Beauty“ plėtros vadovas Ignas Silevičius.

Finansavimo sąlygos

Lizingo procedūra yra itin paprasta: turint visus reikalingus dokumentus jūsų kreditingumo įvertinimas ir sutarties sudarymas užtruks vos keliasdešimt minučių.

„Tai reiškia, kad jeigu vykdote individualią veiklą pagal individualios veiklos pažymą arba verslo liudijimą, turite pateikti tai patvirtinantį dokumentą, pajamų deklaraciją už praėjusius kalendorinius metus (nepamirškite, jog šiai deklaracijai reikalinga patvirtinta VMI žyma), banko sąskaitos išrašą patvirtintą banko antspaudu ir atsakingo banko darbuotojo parašu, arba pajamų – išlaidų žurnalą už paskutinius 4 kalendorinius mėnesius, neįtraukiant einamojo mėnesio. Tai viskas, ko jums gali prireikti“ – apie procedūrą pasakoja I. Silevičius.

bmac leggera

Kodėl „Bmac“?

„Bmac“ gimsta ten, kur diena iš dienos prisimenama tikra kokybė ir pagarbiai laikomasi japoniškų metalo kalybos tradicijų, kur atidžiai gaminamos kiekvienos žirklės. Tai tikras japoniškas produktas, pagamintas išimtinai rankomis pagal ilgaamžes tradicijas. Nepriekaištinga darbo kokybė su tokiomis žirklėmis užtikrinama mažų mažiausiai dešimtmečiui ir ilgiau. Vadinasi, investuojate į išties ilgaamžį daiktą – ypač įvertinant tai, ką gaunate per laiką, naudodamiesi „Bmac“: dėl ergonomiško dizaino ranka nepavargsta, o žirklių aštrumas – neprilygstamas.

Daugiau apie žirkles „Bmac“ skaitykite čia.

Žirklių „Bmac“ asortimentą ir kainas rasite čia.

Mūsų kontaktai pasiteiravimui:

Ignas 8 600 55466 | Skirmantė 8 612 20556 | Mantas 8 636 34944

logo_bmac

***

Su „GF Lizingu“ galėsite įsigyti bet kokią norimą prekę ar paslaugą, kainuojančią nuo 50 Eur iki 15.000 Eur. O pirmąją įmoką galėsite atidėti net iki 3 mėn.

Sužinokite daugiau apie „GF Lizingas“ paslaugą.

Daug naudingos informacijos apie pirkimą išsimokėtinai – tinklarastis.gf.lt.