IMG_0079

Net keturias dienas, net dviejuose seminaruose Lietuvos kirpėjų bendruomenę subūrė ir savo neįkainojamomis žiniomis dalijosi pasaulinės kirpimo žvaigždės iš “Mazella&Palmer” akademijos. Šios Didžiosios Britanijos akademijos istorija gan unikali: vos per kelerius metus jie taip ryškiai suspindo plaukų stilistikos meistrystės ir meno pasaulyje, kad šiandien jų mokymų tvarkaraščiai suplanuoti keleriems metams į priekį, o seminarų geografija nusidriekė nuo Europos iki Azijos ir JAV.

Vasario 14 d. kelis šimtus kirpėjų iš visos Lietuvos sutraukė “Fusion” kurso diena, skirta įvairių lygių meistrams: detalūs kirpimų/dažymų pagrindai, pažintis su Šiuolaikinio salono kursu ir kūrybinio kirpimo sesija, pagardinta įvaizdiniais kolekcijų modeliais.

Preciziškieji “Mazella&Palmer” pirmojo apsilankymo metu puikiai įvertinę A-TWINS komandos koloristinius darbus, šįkart parodė ypatingą dėmesį bei pasitikėjimą nesiveždami savo koloristų ir modelių dažymus patikėję lietuvių komandai. Suderinę ir atlikę tendencijas atspindinčius, nepriekaištingus darbus, Twinsai  žiūrovams papasakojo apie priimtus spalvinius sprendimus ir taikytas dažymo technikas.

Nuo vasario 15 d. net tris dienas vykęs intensyvus “Foundation” kursas – tai tie pagrindai ir tų technikų tobulinimas, kuriomis remiasi kiekvienas meistriškai dirbantis kirpėjas. Pagrindinis “Mazella&Palmer” principas: ne tik išdėstyti, KAIP turi būti atlikta viena ar kita technika, bet ir paaiškinti, KODĖL.

“Štai nuo ko turėtų pradėti mūsų besimokantys kirpėjai. Kuo anksčiau gaus teisingus pamatus – tuo sėkmingiau galės dirbti ateityje,” – tvirtino ilgametę kirpimo patirtį turintys seminaro masterclass dalyviai.

Milimetro tikslumu atlikti kirpimai, preciziškos džiovinimo technikos, kirpėjo kūno pozicijų įtaka galutiniam darbo rezultatui – tai tik dalis to, ką trijų dienų “Foundation” kurse išgirdo teorinės dalies klausytojai ir vėliau patys išbandė masterclasso dalyviai.

Nenuostabu, kad į “Mazella&Palmer” seminarą vis norintys netilpo, todėl organizatoriams išimties tvarka pavyko susitarti dėl papildomo “Foundation” seminaro, kuris bus organizuojamas šių metų gegužės 18-20 d.