18dbb4e51f249eef43657e46fcf55832

Ką daryti, kai plaukai jums paskelbia tikrą karą, kurį kas rytą prieš veidrodį beviltiškai pralaimite? Kreiptis pagalbos į profesionalus! Kiekvienai problemai yra sukurtas sprendimas – tereikia rasti tai, kas jums geriausiai tinka.

 

Klientės klausimas:

Padėkite: plaukai paskelbė man karą, kurį, deja, kol kas pralaimiu.

Mano plaukas yra pasišiaušęs, šviesintas. Kad ir kaip stengiuosi pasirinkti tinkamas priemones, vis neatitaikau. Šiuo metu plaukų net nebedažau, nors gal kaip tik reikėtų juos prisotinti dažais?

Esu bandžiusi NOOK MILK SUBLIME šampūną ir kaukę, bet nuo jų plaukai apsunko ir atrodydavo tarsi riebaluoti. Ką galėtumėte patarti?

NOOK technologo/kūrybinio vadovo Andriaus Mašausko rekomendacijos:

Pagal aprašymą spėju, kad greičiausiai Kristinos plaukai dar yra ir ploni, kadangi MILK SUBLIME priemonės yra stipriai maitinančios ir kartais gali apsunkinti plonus plaukus.

Pirmiausia klientei rekomenduočiau atgaivinti plaukus grožio salonuose atliekama jauninančia NOOK procedūra, kurios metu plaukai prisotinami, atkuriama jų struktūra, todėl plaukas tampa minkštesnis ir elastingesnis.

Namų sąlygomis puikių rezultatų galima pasiekti naudojant GOD`S NECTAR struktūrą atkuriantį purškalą, kuris atkuria chemiškai pažeistus, sausus plaukus.

Kasdienai rekomenduočiau išbandyti stipriai drėkinantį CURL & FRIZZ šampūną, kuris sutiekia drėgmės, bet neapsunkina plaukų. Ant išplautų plaukų (bet neliečiant šaknų!) uždėkite kaukę iš NOOK gydomosios linijos REPAIR FILLER, kuri skirta būtent ploniems plaukams. Kaukė ne tik pagerina plauko struktūrą, bet ir atkuria apimtį bei žvilgesį.

Kad plaukai nesišiauštų, juos nusausinus, prieš džiovinimą, užtepkite kelis lašus LIFTING HAIR fluido: ši maitinanti ir drėkinanti priemonė suvaldys pasišiaušimą, o plaukai atrodys natūraliai. Tik nepamirškite: kadangi jūsų plaukai ploni, priemonės nepadauginkite, naudokite 20 centų monetos dydžio lašiuką.