Screen Shot 2018-08-01 at 11.46.16

Pavargote nuo alinančių, daug laiko ir pastangų užimančių šukavimų? Norite klientams pasiūlyti kažką paprasto, bet kartu veiksmingo, efektyvaus ir lengvai transformuojamo?
Turime jums gerų naujienų: praeitą rudenį visai kitokį požiūrį į modernias šukuosenas pademonstravusi amerikietė stilistė Lauren McCowan grįžta su detalia ir nuoseklia šukavimų technikų programa!

 

Dvi seminarų dienos:

THE DRESSER_Didysis šukavimų technikų seminaras

THE DRESSER_Šukavimų master class 

 

ATWINS su LaurenSpalio 1 dieną, visos dienos intensyviame THE DRESSER_Didžiajame šukavimų technikų seminare Lauren mokys kūrybiškumą derinti su greičiu ir praktiškumu, dalinsis šviežiausiomis tendencijomis ir moderniu, naujos kartos požiūriu į šukuosenos kūrimo meną. Nuo tinkamo plaukų paruošimo, teisingo produkto parinkimo, iki nesudėtingos, tačiau stebuklingą efektą duodančios šukavimo technikos – viskas, ko iki šiol pasigesdavote savo darbe.

Saloninis darbas ir darbas fotosesijoms, stilizavimas ir peršukavimas, modernus ir instagraminis šukavimas, detalės, akcentai, niunasai ir, žinoma, know-how perliukai iš asmeninės Lauren patirties skrynelės.

 

IMG_8033Spalio 2 dieną, kupini Didžiajame seminare gauto įkvėpimo ir žinių, 15 laimingųjų leisis į THE DRESSER_Šukavimų master class kelionę: jūs patys kursite, atliksite techninines ir kūrybines užduotis, detaliai mokysitės technikų ir gausite maksimalų asmeninį Lauren dėmesį. Galiausiai prieš jūsų akis ir jūsų rankomis gimę net trys unikalūs įvaizdžiai bus įamžinti profesionalioje fotosesijoje su vienu garsiausių Lietuvos mados fotografų – Gediminu Žilinsku.

Užteks varžančių, begalę jūsų laiko ir pastangų atimančių šukavimų: pradėkite dirbti greitai, tiksliai ir efektyviai, kurkite lengvai transformuojamus ir IŠTIES VEIKIANČIUS įvaizdžius.

 


Final3THE DRESSER_Šukavimų master class

VIETA: Park Inn by Radisson Kaunas (K. Donelaičio g. 27)

LAIKAS: 10 val.

KAINA: 500 Eur (į kainą įeina ir DIDYSIS ŠUKAVIMO TECHNIKŲ IR ĮVAIZDŽIŲ SEMINARAS)

FACEBOOK ĮVYKIS: čia.

 

THE DRESSER_Didysis šukavimų technikų seminaras

VIETA: Park Inn by Radisson Kaunas (K. Donelaičio g. 27)

LAIKAS: 10 val.

KAINA: 100 Eur

FACEBOOK ĮVYKIS: čia.

 

PLATESNĖ INFORMACIJA IR REGISTRACIJA:

☎️ 8 612 20556 SKIRMANTĖ

☎️ 8 636 34944 MANTAS