14339946_10208493818480599_1265273480_o

 

Pasaulinių legendų sukurti, Lietuvos geriausiųjų rekomenduojami – tai „Mazella&Palmer“ įrankiai, skirti reikliems profesionalams.

Velnias slepiasi detalėse – byloja patarlė, ir tai paliudyti gali bet kuris aukštus reikalavimus savo darbo kokybei keliantis profesionalus kirpėjas. Nebūna nesvarbių smulkmenų: nuo šukų iki segtukų, nuo vandens purškiklio iki tinkamų žirklių – tik atradęs tinkamiausius įrankius gali dirbti be įtampos, patogiai ir nevaržomai.

Milžinišką patirtį turintys kirpėjai Dove Palmer ir Jean-Baptiste Mazella, legendinės akademijos „Mazella&Palmer“ įkūrėjai bei pasaulinį garsą pelniusių seminarų lektoriai, pasirūpino, kad nuo šiol ir jūsų rankose būtų nepriekaištingi įrankiai. Vienus jie atsirinko po daugybės testų, kitus – sukūrė patys.

Visi įrankiai išbandyti ir rekomenduojami kūrybinės komandos narių ir mūsų NOOK produktų technologų Andriaus Mašausko bei Anatolijaus Pajanok: „Esame ne tik kūrėjai bei seminarų vedėjai, bet ir kirpėjai, kasdien dirbantys su klientais, todėl esant milžiniškam darbo tempui visada ieškojome tokių įrankių, kurie taptų tarsi kūno pratęsimu: šukos, šepečiai, net segtukai turi darbo sklandumui daugiau reikšmės nei gali pasirodyti stebinčiam iš šono žmogui. Šitą tiesą puikiai žino kiekvienas kirpėjas. Štai kodėl nudžiugome jau pirmųjų „Mazella&Palmer“ seminarų metu pabandę jų šukas, šepečius, žirkles – šie ir kiti įrankiai netruko persikraustyti į mūsų įrankių dėžes. Beje, ne tik mūsų: seminarų dalyviai taip pat įvertino šiuos įrankius ir paprastai jie būna akimirksniu išgraibstomi.“

 

Šiuo metu siūlomas „Mazella&Palmer“ įrankių asortimentas:

 

Baltos ir juodos šukos

Baltos arba juodos spalvos „Mazella&Palmer“ šukas sukūrė patys Dove Palmer ir Jean-Baptiste Mazella. Pasitelkę per ilgus metus sukauptą patirtį ir atsirinkę pačias geriausias savybes iš visų savo karjeroje bandytų šukų, jie sukūrė dailaus dizaino, tvirtas, bet lanksčias šukas, puikiai tinkamas skyrimams atlikti.

Apie produktą daugiau rasite: https://goo.gl/xnia4m

 

Mažasis ir didysis šepetys

Septynių arba devynių eilių „Mazella&Palmer“ plokštieji šepečiai yra privalomas įrankis kiekvienam profesionaliam kirpėjui. Ant šepečių dantukų galų esantys burbuliukai leidžia tobulai džiovinti plaukus, nepeša ir nepažeidžia galvos odos. Šepečiai labai lengvi, dėl ergonomiškos formos jais itin lengva naudotis.

Didysis šepetys: https://goo.gl/QvsMYO

Mažasis šepetys: https://goo.gl/Z0YpqF

 

Segtukai

Tikras hitas: „Mazella&Palmer“ skyrimų segtukai yra nepamainomas pagalbininkas, kai reikia susegti skyrimus, atskirti plaukus ir juos pritvirtinti.

Apie produktą daugiau rasite čia: https://goo.gl/og1vFf

 

Vandens purkštuvas

Elegantiškas ir prašmatnus „Mazella&Palmer“ vandens purkštuvas sukuria itin smulkių lašelių miglą, kuri išlieka pastovi, nepriklausomai nuo to, kiek vandens likę purkštuve. Purkštuvo mechanizmas sureguliuotas taip, kad vienu rankenėlės spustelėjimu vanduo būtų purškiamas 3 sekundes, nepriklausomai, kuriuo kampu jį pakreipsite.

Apie produktą daugiau rasite čia: https://goo.gl/1sMBq

Daugiau informacijos tel.  860055466