Jei esate iš tų, nuolat skubančių, kurie niekada neišlaiko kaukės ir kondicionieriaus ant plaukų tiek, kiek rekomenduoja gamintojas, jei patogumas jums rūpi ne mažiau nei spindintis efektas, o rezultato norite čia, dabar ir dvigubo – tai dvifaziai nenuskalaujami kondicionieriai yra būtent tai, ko ieškojote. NOOK šeimoje jų turime net du: „BFree“ linijos „Starlight Blonde Bi-Phase“ plonesniems ir vidutiniams plaukams, ir „Secret Argan Bi-Phase“ vidutiniams ir storesniems plaukams.

 

bfree-blogui

 

 

 

Deimantais, šilko proteinais ir organiniu vynuogių kauliukų aliejumi praturtintas „Starlight Blonde Bi-Phase“, akimirksniu pelnė visų blondinių ir ypač plonesnių plaukų savininkių  palankumą: pakanka šampūnu išsiplauti galvą, supurkšti šiuo dvifaziu kondicionieriumi plaukus ir, užtepus kelis lašelius formavimo priemonės, jau galite klupdyti pasaulį po savo kojomis.

Patogus, kasdienai nepakeičiamas, nuo ultravioletinių spindulių saugantis, kondicionierius ne tik uždaro plaukų žvynelius ir taip juos glotnina, bet ir sudėtyje esančiais violetiniais pigmentais „šaltina“ jūsų spalvą ir neutralizuoja geltonus pigmentus. Nepamainoma priemone „Starlight Blonde Bi-Phase“ tampa ilgiems, sunkiai iššukuojamiems plaukams, arba susivėlusiems vaikų plaukučiams – kad šukavimosi procedūra iš ašarų pakalnės virstų maloniu procesu.

 

arganas blogui O štai šią karštą ir saulėtą vasarą į pagalbą jūsų plaukams stoja nepamainomasis storų ir vidutinių plaukų draugas „Secret Argan Bi-Phase“ su prabangiuoju makadamijų aliejumi, egzotiškų acai uogų ekstraktu ir monoi pienu. Ne tik gausiai sudrėkina, neapsunkindama, suglotnina net labai išsausėjusius, porėtus plaukus, bet ir minkština bei saugo nuo saulės su sudėtyje esančiais filtrais. Štai kodėl šis kondicionierius atsiduria visų savo plaukus mylinčių atostogautojų krepšeliuose.

 

 

 

 

 

KELI ATWINS MEISTRŲ PATARIMAI

– Nepurkškite priemonės iš arti ir stenkitės produktą paskirstyti kuo tolygiau per visą plaukų ilgį ir galus – išsidžiovinę džiaugsitės akivaizdžiu rezultatu: elastingais, sudrėkintais, tolygiai krintančiais ir prabanga žvilgančiais plaukais.

 

– Žinote tuos rytus, kai plaukai yra visiškai švarūs, bet netvarkingai pasišiaušę? Į pagalbą pasitelkite dvifazis purškalas: pakaks užpurkšti nedidelį kiekį priemonės ir plaukai taps minkštesni, glotnesni – juos galėsite suformuoti taip, kaip norite. Štai, ką vadiname universalumu!