„Atwins“ įvaizdžio kūrimo meistrai pavasarį pasitinka kartu su naujos kartos inovatyviais dažais ORIGIN ir pristato projektą „Color identity“, kviesdami pabėgti nuo kasdienio informacijos triukšmo ir atsigręžti į tai, kas svarbiausia: į save.

 

Projektas kalba apie naujausią pasaulio madą – nustoti vaikytis madų! – ir skatina atkreipti dėmesį į vartojamų daiktų bei produktų kokybę ir sudedamąsias dalis. Šiandien gero įvaizdžio pamatas yra savo tapatybės suvokimas, vidinio sąmoningumo siekimas ir jos harmoningas išreiškimas išorėje.

 

Naujausių technologijų ir gamtos turtų sintezės rezultatas

Natūralu, kad prie šios naujos bangos prisideda ir mados bei stiliaus kūrimo industrija. Profesionalūs įvaizdžio meistrai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok nedvejodami savo projektams ir kasdieniam darbui salone renkasi naujausių technologijų ir gamtos turtų sintezės rezultatą – naujos kartos ilgalaikius amoniakinius dažus ORIGIN.

 

„Visuomet esame grožio industrijos inovacijų centre. Mums labai svarbu, kad tiek darbo technika, tiek naudojamos priemonės atitiktų ir net pranoktų šiandieninius klientų poreikius. Renkamės ORIGIN, nes jie plaukams suteikia ne tik sodrią, ryškią spalvą, bet ir prašmatnų natūraliai sveikų plaukų blizgesį, o jų pakuotės tausoja gamtą, nes yra gaminamos iš perdirbtų medžiagų,“ – nauju produktu džiaugiasi „Atwins“ komanda.

 

2018-ųjų pavasario spalvų paletės karalienė – pastelė

Praėjusį sezoną buvusi ekspresyvaus charakterio sąjungininke, šiandien pastelė virsta vidinės ramybės ir harmonijos simboliu. „Atwins“ įvaizdžio kūrimo komanda savo projekte „Color identity“ atsisakė energingos tendencijų deklaracijos ir sezono naujienas perteikė pasirinkę subtilias spalvų užuominas.

„Spalva – labai stiprus įvaizdžio ir jo keliamo įspūdžio komponentas. Jos pasirinkimas atspindi ne tik amžinąsias jūsų vertybes ir prigimtinius charakterio bruožus, bet ir kiekvieną išgyventą laikotarpį“, – tiki „Atwins“ įvaizdžio kūrimo komandos nariai.

PRIESPO

 

ORIGIN dažai – geriausiuose Lietuvos salonuose

Kai rezultatai kalba patys už save, kai visos spalvos įmanomos, kai minimalus poveikis duoda maksimalų efektą – žinokite, kad susidūrėte su naujos kartos dažais ORIGIN.

 

 

Dažymai – Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok

Fotografas – Gediminas Žilinskas