PicMonkey Collage

Jau seniai svarstote, kad būtų neprošal atsišviežinti ir suteikti savo įvaizdžiui naujo polėkio? Norite “kažko tokio”, tačiau vis nesiryžtate, nes – “per brangu” arba “kirpėja vis tiek nieko nepasiūlys”? Tuomet turime jums nuostabių naujienų: IEŠKOME MODELIŲ, NORINČIŲ PASAULINĖS KLASĖS KIRPIMO!

 

Liepos 29-31 dienomis į Lietuvą (Kauną) atvyksta kirpėjų pasaulio žvaigždės iš Didžiosios Britanijos Mazella & Palmer, kurie dalinsis žiniomis ir padės tobulintis geriausiems Lietuvos kirpėjams iš UNISON Beauty Lab tinklo ir kitų grožio salonų.

Ką tai reiškia jums? Kad patekusi tarp atrinktų modelių paaukosite savo pusdienį, o dovanų gausite patyrusių profesionalų atliktą aukščiausios klasės kirpimą.

 

KĄ DARYTI

–  atsiųsti savo dabartinę nuotrauką ir kontaktinį telefoną adresu: info@nookfamily.lt

– neturėti išankstinių planų liepos 29-31 d. d., kol negausite patvirtinimo, kurią dieną reikia atvykti (reikės visos laisvos popietės)

– pasiryžti visiškai atsiduoti meistro valiai (t. y. “man pakirpti tik galiukus“ čia negalioja).

– iki liepos 26 d. galutinai patvirtinsime jūsų dalyvavimą bei datą.

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 

Ar mano plaukai bus dažomi?

Ne, šiame seminare jums siūlome tapti tik plaukų kirpimo modeliu.

 

Ar mane kirps mokiniai?

Ne, šiame seminare kirpimus atlieka aukščiausios klasės Lietuvos meistrai, kuriems vadovauja pasaulinio lygio kirpėjų žvaigždės iš Didžiosios Britanijos Mazella & Palmer.

 

Ar po kirpimo atrodysiu taip, kaip tie ryškiaspalviai modeliai iš reklamų?

Tikrai ne: greičiau jau kaip modeliai žemiau esančioje fotogalerijoje, kurią surinkome iš kitose šalyse vykusių Mazella & Palmer seminarų pavyzdžių.

 

 

Lauksime jūsų laiškų ir būsime laimingi, tapdami jūsų svajonės išsipildymo dalimi!