Kartais stiliaus pokyčiams pribręstame pamažu. Kartais jie tiesiog nutinka – impulsyviai, netikėtai ir drastiškai. O kartais juos galima… laimėti. Taip taip: būtent tokius geriausių Lietuvos meistrų ir stiliaus profesionalų pokyčius visus metus 12-kai laimingųjų dovanos IKONA TV ir Unison Lab projektas „Atrask Ikoną savyje!“, kurį išdidžiai remiame mes, NOOK produktų šeima.

Tiesą sakant, kiekvienas grožio industrijoje dirbantis meistras gali patvirtinti: stiliaus transformacijos ir nuostabiausi „prieš ir po“ stebuklai jų darbe vyksta kone kasdien. Dar daugiau: dažniausiai toms transformacijoms reikia visai ne aukštyn kojomis gyvenimą apverčiančių išmonių, bet nedidelių ir paprastų, specialiai jums skirtų patarimų. Ne atsitiktinai NOOK vadovaujasi šūkiu: „Tai, kas tobulai tinka tau“. Mes žinome, kad didžiausius perversmus neretai kuria mažiausi dalykai, meistriškai parinkti būtent jums – ir tai parodysime šiame projekte.

 

Jau rugsėjo mėnesį IKONA TV portale turėsite progą išvysti pirmąjį pokytį – vieno iš UNISON Lab tinklo salonų ir IKONA stilistų bendrą darbą. Oda, plaukai ir rankos, spalvos, apranga ir makiažas, tiksliniai patarimai ir gairės, kaip palaikyti naująjį stilių ateityje – kiekvieną mėnesį jūsų lauks vis naujas patarimų kupinas video, kuriame matysite atrankos metu į projektą patekusio modelio pokyčius “nuo… iki”.

 

Įkvepiančios istorijos, gausybė naudingų patarimų ir netikėti atradimai – tiek ir dar daugiau jums ruošia gausios projektą „Atrask Ikoną savyje!“ kuriančių savo sričių specialistų pajėgos. O gal – kas žino? – projektas įkvėps pokyčiams ir jus?!