ORIGIN COLOR BLOGUI

 

Nepriekaištinga kokybe ir atidumu detalėms Lietuvos kirpėjus jau papirkęs plaukų priežiūros produktų gamintojas NOOK naująjį sezoną pasitiko su milžiniška naujiena: rinkai buvo pristatyti visiškai naujos kartos ilgalaikiai amoniakiniai plaukų dažai ORIGIN.

 

Laukti tokios naujienos išties buvo verta: naujausių technologijų ir gamtos turtų sandūroje gimė pavydėtinomis savybėmis pasižymintys plaukų dažai, rezultatais stulbinantys ne tik meistrus, bet ir klientus.

 

Gamtos turtai iš viso pasaulio

Viena stipriausių šių dažų pusių – organinė sudėtis ir dėmesys natūraliems elementams. Bolivinė balanda, abisinijų aliejus, goji uogų ekstraktas, vynuogių kauliukų ir baobabų aliejai – tai tik dalis rinktinių, natūralių medžiagų, naudojamų naujųjų ORIGIN dažų gamyboje.

Štai kad ir bolivinė balanda, galinti pasigirti net aštuoniomis svarbiausiomis aminorūgštimis, ypač tinkamomis žmogaus plaukams ir odai: veikia kaip antioksidantas, pagerina dažymo rezultatus, atkuria plaukų struktūrą, sugrąžina spindesį, lankstumą ir gyvybingumą. Arba abisinijų aliejus: pasižymi neįtikėtinu drėkinimu ir suteikia plaukams natūralaus spindesio.

 

Inovatyvios technologijos

Raudonplaukė PRIEŠ/PO.

ORIGIN efektas: prieš/po.

„Ne mažiau inovacijų naujuosiuose dažuose pateikė ir mokslininkai, pritaikę naujausius, nanotechnologijų išradimus, – apie Nook laboratorijose Italijoje sukurtus ORIGIN pasakoja A-TWINS komandos narys, Nook technologas ir koloristas Anatolijus Pajanok. – Tradiciniuose plaukų dažuose dažomieji pigmentai būna apvalios formos, tuo tarpu naujuosiuose ORIGIN jie yra korio formos ir dar mažesni, todėl tobulai priglunda vienas prie kito ir suteikia neįtikėtiną spalvos efektą bei kelis kartus ilgiau laikosi plaukuose. Grammolekulinės stechiometrijos ir NCR technologijos dėka puikiai padengiami žili plaukai, tolygiai atkartojami natūralūs atspalviai ir netgi galima iššviesinti spalvą daugiau nei 4 tonais“.

Naujos kartos oksidantai

Dažymo procesui būtini oksidantai gaminami su katijoniniais drėkikliais. Ką tai reiškia? Kad oksidantas dažymo metu saugo plaukus nuo išsausėjimo ir juos drėkina. ORIGIN aktyvatoriai praturtinti ne tik katijoniniais, bet ir natūraliais drėkikliais iš baobabų aliejaus bei pasižymi turtinga kremine tekstūra.

 

Šviesinimas net iki 7 tonų

ORIGIN efektas: prieš/po.

ORIGIN efektas: prieš/po.

Bet kuriai moderniai šviesinimo technikai skirti neagresyvios sudėties, nedulkantys ORIGIN šviesinimo milteliai, švelniai balinantys net iki 7 tonų, praturtinti goji aliejumi ir alijošių ekstraktu – kad saugotų plaukų struktūrą, ramintų ir drėkintų.

Ypač stipriam šviesinimui – iki 7-8 tonų, kai reikia maksimalios kontrolės ir tikslumo, skirtas kreminės struktūros šviesinimo kremas su plaukus ir odą minkštinančiu jojoba aliejumi.

 

REZULTATAI: sodrios, ryškios spalvos, žvilgantys plaukai

Ruda spalva: prieš/po.

ORIGIN efektas: prieš/po.

„Rezultatas: ypač sodri ir ryški spalva, neįtikėtinai žvilgantys plaukai. Jeigu ruda – tai TIKRAI ruda, optiškai ji net atrodo tamsesnė – tiek daug plaukai prisisotina pigmento. O patys  plaukai – net ir probleminiai – tampa aksominiais. Ir tai – dažant su amoniakiniais dažais!“ – puikiais įspūdžiais dalijasi A. Pajanok.

 

Socialiai atsakingi

Didelis dėmesys skirtas naujųjų dažų saugumui: atsisakyta alergenais tampančių kvapiklių ir dažiklių, dažuose nėra kancerogeno PPD – akmens anglies dervos, įprastai naudojamos tamsiose plaukų dažų spalvose. Popierinės dėžutės, aliumininės tūbelės – viskas pagaminta iš perdirbtų medžiagų, o visi dažams ir jų priedams gaminti naudojami augalai – tik iš sertifikuotų, organine žemdirbyste besiverčiančių ūkių iš viso pasaulio.

 

Nori ir Tu? Platesnė informacija ir užsakymai:

Skirmantė 8612 20556 (Vilnius, Kaunas) | Mantas 863 634944 (Klaipėda, Panevėžys ir kiti didieji miestai)