pirma vieta

Pats pačiausias metų NOOK šeimos produktas Lietuvoje. Tas, prieš kurį galvas nulenkė tiek patyrę meistrai, tiek reikliausi klientai. Tas, be kurio tiek daug jūsų jau nebeįsivaizduoja savo lentynėlės, ir kurio aromatą pažintumėte net užmerktomis akimis.

1-oji vieta

 

SECRET DROPS paslapties lašai plaukų tiesinimui

 

Pirmoji vieta ir pats mėgstamiausias jūsų visų produktas iš gausios NOOK šeimos – SECRET DROPS paslapties lašai plaukų tiesinimui. Pasak mūsų technologo Anatolijaus Pajanok, jo tai nestebina: visų pirma dėl to, kad pagaliau, po ilgų ieškojimų, daugelis meistrų atrado priemonę, kuri ne šiaip giriasi tiesinanti plaukus, bet iš tiesų tai daro. „Visgi didesnė dalis klienčių pageidauja ne banguotų ar garbanotų, o lygių plaukų. O jei dar plaukas šiaušiasi, pučiasi, tai SECRET DROPS tampa tobulu sprendimu: užtepei priemonės, išsidžiovinai plaukus, ir turi glotnų, lygų paviršių.“

O dar puikiau tai, kad SECRET DROPS lašai saugo ir nuo karščio, todėl tobulai tinka naudoti plaukų tiesinimui džiovinant su karšta oro srove.

Puiki ir produkto išeiga – reikia nedaug. Lašai klampūs, bet lengvai pasiskirsto ant plaukų, todėl buteliuko užtenka ilgam.

 

Už ką jį mylite?

Tiesina ir glotnina plaukus, suteikia švelnumo ir žvilgesio, maskuoja suskilinėjusius galiukus ir neriebina. Su šilko proteinais, kurie stipriai drėkina, ir sojos proteinais, kurie sustiprina tekstūrą ir kartu didina paklusnumą.

 

ANATOLIJAUS PATARIMAS: „Aš dažniausiai renkuosi šiuos lašus tada, kai norisi tiesiog švarių, glotnių, sveikų plaukų efekto – natūralumo ir prabangos. Kad klientė atrodytų taip, tarsi gimusi su tokiais spindinčiais plaukais, be jokio meistro įsikišimo.“

Daugiau apie produktą rasite čia: http://goo.gl/sJT4F4