fotomindo.eu

 

Į kasą suimti plaukai – paprasta, kasdieniška, ir kartu taip moteriška. Įvaizdis, kuriame paprastumas visai nėra paprastas, bet pagardintas prabanga ir minimalistine estetika.

„Kurdami šią šukuoseną norėjome parodyti prabangią kasdienybę ir subtiliai atskleisti plaukų grožį, – pasakoja įvaizdžio kūrėjas, A-Twins kūrybinės komandos narys Anatolijus Pajanok. – Tobulai glotnūs ir nepriekaištingai žvilgantys šukuosenos pagrindai pagardinti tekstūros kupinais kirpčiais ir sukeltu viršugalviu, todėl šukuosena atrodo kupina gyvybės, judesio ir emocinga. O tai – modernios ir šiuolaikiškos stilistikos bruožas.“

 

Instrukcija

Kuriant šią šukuoseną buvo naudoti trys NOOK naujosios formavimo linijos ARTISAN produktai.

 

Plaukų glotnumui išgauti buvo naudotas lengvas žvilgesio purškalas su apsauga nuo karščio LUCILLA – švelnus, plaukus atpalaiduojantis ir švelninantis produktas.

Anatolijaus patarimas: „Supurkškite plaukus prieš džiovinimą, o išfenavę, galite naudoti karštas ar vidutinio karštumo tiesinimo žnyples.“

 

Nepakeičiamas pagalbininkas atkelti šaknis ir suteikti šukuosenai gyvumo –  lengvos fiksacijos apimties ir tekstūros purškalas HAIR IN THE WIND – kad plaukai atrodytų banguoti ar lengvai išsitaršę.

Anatolijaus patarimas: „Su šia priemone puikiai sužaisite ne tik atkeldami pakaušio zoną, bet ir dirbdami su kirpčiais“.

 

Paskutinis akcentas ir šukuosenos užbaigimas – su sausu stiprios fiksacijos laku C’ERA LACCA, kuris išsaugo plaukų lankstumą, nepalieka apnašų ir greitai džiūva.

Anatolijaus patarimas: „Purkšdami laku, naudokite plaukų džiovintuvą – juo „pagausite“ plaukų kritimo kryptį ir sukursite vėjo pučiamų kirpčių efektą“.

fotomindo.eu

fotomindo.eu

Save

Save

Save