07-straighteners

Siekiant geriausio rezultato, svarbi kiekviena detalė – štai kodėl kartu su mūsų kūrybiniais lyderiais ir technologais A-TWINS nuolat ieškome ir išbandome plaukų priežiūros ir formavimo įrankių rinkos naujienas. O suradę tai, kas geriausia – skubame dalintis su jumis. Būtent taip į must have A-TWINS profų rekomenduojamų įrankių sąrašą įtraukėme SACO SystemOne plaukų tiesinimo žnyples. Nano technologijos, turmalino mineralo plokštelės ir automatinės jutiklių sistemos – tiek ir dar daugiau siūlo šis legendinės SACO akademijos sukurtas progresyvus produktas.

 

„Profesionalaus naudojimo keraminės turmalino tiesinimo žnyplės SACO SystemOne (su Nano Ti + Nano TiO2 + Nano Ag technologija) išties turi kuo pasigirti: tai ir trumpas įkaitimo laikas, trunkantis vos 15 sekundžių, ir automatinė jutiklių kontrolės sistema, skirta tobulam karščio perdavimui, ir keraminės turmalino plokštelės, sukuriančios tolygų infraraudonųjų spindulių karštį ir apsaugančios dažytus plaukus,“ – vardindamas SACO žnyplių privalumus lenkia pirštus mūsų technologas, dėl mokslo išradimų ir pažangos galvą pametęs twinsas Anatolijus Pajanok.

„Išbandžiau jas visur, kur tik įmanoma: nuo tarptautinių akademijų seminarų, kūrybinių kolekcijų kūrimo, spartaus darbo renginių užkulisiuose, iki kasdienio, intensyvaus naudojimo dirbant su klientais salone – ir iki šiol neturiu šioms žnyplėms net menkiausio priekaišto, todėl galiu drąsiai sakyti: taip, A-TWINS jas rekomenduoja!“ – vienareikšmiškai apie SACO žnyples atsiliepia ir Andrius Mašauskas.

 

Kodinis elementas: turmalinas

Ir išties, keraminės turmalino žnyplės užkariavo viso pasaulio kirpėjų simpatijas ne tik dėl to, kad sklandžiai slysta plaukais, jų nepeša, nerauna, bet ir už tai, kad dirbant su šiomis žnyplėmis plaukai mažiau skilinėja ir yra mažiau pažeidžiami. Keraminės plokštelės įkaista itin greitai, tolygiai, todėl nebereikia plaukų daug kartų brūžinti karštu įrankiu, o tobulas rezultatas išgaunamas keliais sklandžiais judesiais.

Turmalinas – tai mineralas, aliuminio ir boro silikatas, kurio privalumus jau seniai įvertino medicina, todėl ši medžiaga plačiai naudojama medicininiuose prietaisuose. Tuo tarpu tiesinant plaukus su turmalininėmis SACO žnyplėmis, išskiriami neigiami jonai, neutralizuojantys sausuose ar pažeistuose plaukuose esančius teigiamus jonus. Rezultatas – akimirksniu glotnūs ir spindintys plaukai. Bet turmalinas gali ne tik tai: jo dėka drėgmė užrakinama plauko viduje, todėl plaukai išlieka lankstūs ir gyvybingi. Dar niekada nebuvo taip lengva ištiesinti besišiaušiančias sruogas ir patobulinti bendrą plaukų būklę bei tekstūrą.

„SACO SystemOne žnyplėse panaudotos ypatingos nano technologijos, kurios suteikia įrankiui antibakterinių savybių, padeda pašalinti nuo plaukų chemikalus ir toksinus bei mėgautis žnyplių joniniu poveikiu,“ – primena Anatolijus.

 

PATARIMAS: kad jūsų žnyplės visuomet dirbtų nepriekaištingai, nepamirškite reguliariai valyti keramines plokšteles švelniu audiniu ir alkoholio pagrindo šveitikliu ar stiklo valikliu. Niekada nenaudokite abrazyvinių medžiagų, kurios gali subraižyti keramines plokšteles.

 

Plaukų tiesinimo pagalbininkai

Dirbdami su karštais įrankiais – taigi, ir su SACO SystemOne žnyplėmis, nepamirškite puikiųjų nuo karščio plaukus apsaugančių pagalbininkų – juolab kad NOOK produktų serijose jų turime išties nemažai:

– LUCILLA lengvas žvilgesio purškalas su apsauga nuo karščio – drėkinantis ir mažinantis šiaušimąsi;

– LIVING PROTECTIVE karščio apsaugos ir blizgesio purškalas – padengiantis plaukus stipria apsaugine plėvele ir saugantis nuo išdžiūvimo naudojant didelį karštį;

– OPTICAL GEL SPRAY apimties ir purumo purškalas su karščio apsauga – padedantis formuoti gausių plaukų įspūdį ir idealiai tinkantis tiesinimui.

 

Žnyplių kaina – 110 Eur

Norėdami užsakyti skambinkite:

Skirmantė   8 612 20556

Ignas          8 600 55466