unison beauty lab

Turime puikią naujieną: net penki “Nook Family” partneriai – grožio salonai, kirpimų ir grožio paslaugų lyderiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, suvienija pajėgas ir tampa vienu didžiausių aukščiausios klasės paslaugas teikiančių salonų tinklų Lietuvoje – UNISON BEAUTY LAB. Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami dirbti su tokiais stipriais lyderiais!

UNISON grožio laboratorijomis nuo šiol bus vadinami tiek profesionalams, tiek miestiečiams puikiai pažįstami salonai: „Simona Lux“ ir „Simona“ Vilniuje, „Andre Team“ ir „Jos Kaprizai“ Kaune, „Proffi“ Klaipėdoje. Trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose įsikūrusiame UNISON BEAUTY LAB tinkle šiuo metu darbuojasi apie 80 grožio paslaugas teikiančių meistrų – kirpėjų, vizažistų, manikiūristų, masažistų, kosmetologų – bei salonų veiklą koordinuojančių administracijos darbuotojų.

„Sujungti galingus, stiprius, savo vardą išsikovojusius ir įtvirtinusius salonus trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose po visiškai nauju, vienu vardu gan netikėta aplinkiniams, nes iki šiol labiau buvome įpratę matyti salonų tarpusavio konkurenciją ir skaldymąsi. Tačiau mes pasirinkome kitą kelią – jungtis, vienytis ir kurti galingą, šalies mastu įtakingą salonų tinklą, – pasakoja UNISON BEAUTY LAB prekinį ženklą valdančios UAB „Eiva Beauty“ vadovė Ieva Mašauskienė. – Kiekvienas salonas yra unikalus ir kitoks, tačiau mus visus vienija bendras požiūris ir noras judėti į priekį“.

UNISON BEAUTY LAB ženklo salonų kūrybiniai vadovai – ryškios figūros Lietuvos plaukų stilistikos pasaulyje bei vieni labiausiai patyrusių profesionalų, savo darbais ir kūryba formuojantys naujausias tendencijas rinkoje: Andrius Mašauskas, Anatolijus Pajanok kartu su Diana Kinderiene, kuri prieš 25 metus įkūrė pirmąjį komercinį grožio saloną Vilniuje ir išaugino ne vieną garsų šalies kirpėją.

„Per labai trumpą laiką įsitikinome: kai išvien dirba tiek daug žmonių – turime visai kitas galimybes tiek būti matomi, tiek suteikti įvairiapusiškas paslaugas. Vienas nei finansiškai, nei fiziškai to nepadarysi, ” – apie susijungimo priežastis aiškina kūrybinis UNISON BEAUTY LAB vadovas Andrius Mašauskas.

Didžiausias iššūkis, su kuriuo susiduria visi augantys salonai, yra tinkamos kvalifikacijos meistrų pritraukimas. UNISON BEAUTY LAB augimo prielaida pirmiausia ir tapo solidi kūrybinių vadovų komanda, parengusi rimtas mokymų bazes ir ugdanti aukštos klasės meistrus.

Pasak I. Mašauskienės, UNISON BEAUTY LAB tikslas – ne tik būti plaukų stilistikos ekspertais, bet ir dalintis sukauptomis žiniomis: „Nenorime būti „vieno garsaus meistro“ salonais. Auginame talentus, atvežame garsių užsienio akademijų dėstytojus ir visokeriopai investuojame į darbuotojų tobulėjimą. Kad tai pasiteisina – liudija ir nuosekliai didėjantis klientų srautas, ir auganti paslaugų kokybė“.

 

 

UNISON BEAUTY LAB tinklo salonai įsikūrę:

  • „UNISON Lab1“ Laisvės al. 9, Kaunas
  • „UNISON Lab2“ Turgaus g. 10, Klaipėda
  • „UNISON Lab3“ A. Juozapavičiaus g. 3, Vilnius
  • „UNISON Lab4“ M. Valančiaus g. 23, Kaunas
  • „UNISON Lab5“ Laisvės pr. 121, Vilnius