SACO akademijos įkūrėjas, aistringas kūrėjas ir talentingas mokytojas, kurį jau balandžio 5 dieną galėsite išvysti gyvai – Atwins & Saco akademijų tendencijų seminare. Ne veltui Richard‘o tikėjimas paprastumu ir ypatinga darbų estetika jam ir jo įkurtai akademijai pelnė neblėstantį tarptautinį žinomumą. SACO akademija tiki, kad profesiniai pasiekimai darbe tiesiogiai priklauso nuo pastovaus įgūdžių tobulinimo – todėl parengė ir trijų dienų SACO Master Class seminarą, kuriame stilistai turės galimybę tobulėti su pačiu Richard Ashforth bei stilistu Pierre Saint Severe.

 

IAI-Interview-Introducing-Richard-Ashforth-610x610-2Kuo šiandien gyvena SACO akademija?
Augame, tobulėjame ir ieškome naujų įkvėpimo formų, kartu tobulindami ir seminarų išpildymą. Didelį dėmesį skiriame naujų kolekcijų kūrimui ir pristatymui. SACO kaip verslas taip pat auga: žengiame į naujas rinkas tiek su seminarais, tiek plečiame akademiją kitose šalyse.
Iš kur kyla inspiracijos kolekcijoms? Kokią žinutę jos transliuoja?
„Supernature“ yra įkvėpta modernaus grožio: čia estetinis svoris tenka natūralumui, grožiui tarsi be pastangų, į priekį iškeliant natūralias tekstūras, lengvas formavimo technikas ir viską, kas alsuoja prigimtiniu tikrumu. Tuo tarpu pavasario-vasaros 2020 tendencijas atspindinti kolekcija „Analogue“ įkvėpta 1970-tųjų Niujorko ir Londono klubinės mados: grafiniai tūriai ir fragmentuoti ilgiai derinami su įžūliais spalviniais akcentais, atskleidžiant žmogaus tikrąjį aš.

 

richard blog3Kokie yra šiuolaikiško plaukų formavimo ypatumai?
Šiuolaikinis formavimas neįsivaizduojamas be natūralaus lengvumo: šiandien tai yra ryškiausias trendas. Nepersistengti, neperkrauti plaukų produktais. Atvirkščiai: daugiau natūralių tekstūrų, daugiau švelnumo formuojant. Antras momentas: tinkamai atliktas, kokybiškas kirpimas, kuris tampa tuo pamatu, ant kurio jau galima kurti natūralų stailingą.
Į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį stilistams, kurie nuolat tobulėja, dalyvauja įvairiuose seminaruose?
Visada primenu dalyviams, kad seminaro metu gaunamą informaciją “perleistų per save”: atsirinktų tai, kas jiems aktualu, ką galės pritaikyti konkretiems klientams. Atraskite ryšį tarp tų dalykų, kuriuos matysite scenoje, ir savo patirties: galbūt kažkas taps jums įkvėpimu pakeisti požiūrį į tam tikrus savo darbo principus bei įpročius.

 

richard blog4

 

Lietuvoje esate viešėjęs ir anksčiau – ko stilistai galėtų tikėtis iš šiemetinių renginių?
Lietuvoje lankomės jau ne pirmą sykį, tad tie, kurie kažkada jau buvo SACO seminare, tikrai atpažins mūsų braižą ir mokymo metodikas. Bet, žinoma, su laiku augame ir mes – tad tai neabejotinai atsispindės seminare, kur mokysimės praplėsti mūsų meistrystės ribas, bet visada – atiduodami duoklę grožiui. Seminaro žiūrovams pristatysime net dvi mano jau minėtas visiškai naujas kolekcijas, atspindinčias naujas kryptis ir, žinoma, pateikiamas su atpažįstamu ir individualiu SACO parašu, estetiniu pojūčiu ir mūsų išskirtiniu požiūriu į modernų grožį.
Ko aš tikiuosi iš kelionės į Lietuvą?
Šilto priėmimo ir atvirų, talentingų meistrų, su kuriais turėsiu garbės dirbti.

 

 

Atwins & Saco tendencijų seminaras
Saco Academy MASTER CLASS mokymai

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA:
Mantas 863 634944 | Skirmantė 8612 20556