DYDIS

Pamėginkite įsivaizduoti dažus, kurie yra švelnūs plaukams ir odai, bet kartu puikiai padengia net ir žilus plaukus; dažus, kurie yra natūralūs ir tausojantys gamtą, bet kartu išgauna neįtikėtinai plačią spalvų gamą bei užtikrina preciziškai tobulą rezultatą. Sakote, taip nebūna? Vadinasi, dar nesusipažinote su VIRGIN COLOR: švelnia plaukų dažymo priemone, pasižyminčia puikiomis darbinėmis ir plaukus puoselėjančiomis savybėmis, pagaminta iš kokybiškų organiškų, ekologiškai sertifikuotų augalinių ingredientų.

 

Gamta + Mokslas

Picture1Gamtos galia ir pažangiausi moksliniai sprendimai – tokia formule pagrįsta VIRGIN COLOR sudėtis, atsisakant amoniako, PPD ir dažus prisotinant natūralių raminamųjų aliejų.

Novatoriška NCR technologija pagrįsti, švelniai, ir maloniai veikiantys profesionalams skirti dažai yra gausiai praturtinti antioksidantų ir aktyviųjų augalinių elementų, kurie regeneruoja, minkština, apsaugo plaukus ir puoselėja net jautriausią galvos odą.

Ši progresyvi ilgalaikio oksidacinio dažymo sistema yra su išskirtinai grynais pigmentais, be mineralinių priemaišų, todėl jūs galite kurti nepriekaištingas, gyvas, skaisčias, ilgai išliekančias spalvas. O tai reiškia plačias šiuolaikiškų dažymų galimybes, leidžiančias sukurti asmeninius sprendimus kiekvienam klientui.

Dažai puikiai padengia pirmuosius žilus plaukus, todėl patiks jaunoms moterims, ieškančioms pirmųjų saugių dažymo sprendimų. Kadangi VIRGIN COLOUR pasižymi kondicionuojamosiomis savybėmis, jie idealiai tiks net ir nuolatinių cheminių procedūrų ir mechaninių pažeidimų (karščio, vėjo, aplinkos poveikio) paveiktiems plaukams.

 

Alpių gėlės ir dykumų vaisiai

dabar dydisDažų gamyboje naudojami kruopščiai atrinkti aktyvieji augaliniai ingredientai. Galingą bio-kompleksą sudaro trys fantastiški super-vaisiai, kilę iš Australijos dykumų: santalas, žalioji citrina ir akacija. Prisitaikę kovoti ir išgyventi tokiomis sudėtingomis sąlygomis, šie augalai įgijo išskirtinių apsauginių savybių.

Alpinė kalpokė turtinga raminamųjų natūralių aliejų, todėl išlaiko sveikos galvos odos balansą dažymo metu. Dykumų žaliojoje citrinoje gausu antioksidantų, vitamino C ir mineralų – medžiagų, būtinų kolageno, elastino ir keratino sintezei plaukuose. Todėl šio vaisiaus ekstraktas padeda prisitvirtinti dažų pigmentams, jie ilgiau išlieka plakuose, vadinasi, spalva lėčiau blunka ir nenusiplauna.

Santaluose daug natūralių antioksidantų, polifenolių, vitamino C, mineralinių druskų. Šio augalo ekstraktas saugo galvos odą ir plaukus nuo oksidacijos ir išorinio žalingo poveikio, padeda išlaikyti spalvą ir atjaunina.

Iš akacijos gaunamas ekstraktas, kuriame gausu baltymų, amino rūgščių ir vitaminų, jis veikia kaip antioksidantas, regeneruoja plaukų skaidulas.

 

Nori ir Tu? Platesnė informacija ir užsakymai:

Mantas 863 634944 | Skirmantė 8612 20556