kristina_sereikaite_photography_175

Nuolat ranką ant pulso laikanti ir į rinkos aktualijas reaguojanti kūrybinė komanda A-TWINS jau ne vienerius metus bendradarbiauja su pasaulinio garso akademija „Mazella&Palmer“, tad šį kartą žymiuosius britus į Lietuvą pakvietė su itin aktualiu vyriškų kirpimų seminaru, paremtu pripažinimą šiai akademijai pelniusia unikalia mokymo sistema.

 

 

Įspūdingo dydžio auditorija 

Kokia svarbi auditorijai yra ne „barber“ tipo vyriškų kirpimų tema, geriausiai liudijo į vienos dienos seminarą suplūdusi klausytojų ir žiūrovų minia – per du šimtus kirpėjų iš visos Lietuvos klausėsi išsamaus kurso, apimančio esminius vyriškų kirpimų pagrindus, stebėjo ir gilinosi į modernių, saloninių ir kolekcinių kirpimų demonstracijas.

kristina_sereikaite_photography_100

Devyni įvaizdžiai 

Trys įvaizdiniai modeliai ir šeši scenoje atlikti demonstraciniai kirpimai visų pirma buvo orientuoti į pritaikomumą ir iš esmės tinkami kasdieniame kirpėjų darbe. Ne high fashion, o šiuolaikiškas, Europos ir pasaulio didmiesčių tempą atspindintis žvilgsnis į vyriškų kirpimų industriją – tai buvo pagrindinis šio „Mazella&Palmer“ seminaro akcentas. Daug dėmesio skirta kirpimo parinkimui, atsižvelgiant į konkretaus žmogaus galvos formą, veido struktūrą, netgi charakterį.

kristina_sereikaite_photography_180

ORIGIN efektas

Itin gerų sprendimų pasiūlyta dirbant su vyrų kirpimų užbaigimo linijomis, įvedant netikėtus kontūrus. A-TWINS komandos atlikti vyriškai lakoniški dažymai pasižymėjo plačia tamsių šaltų atspalvių gama, daug dėmesio skiriant natūraliam tonavimui su naujaisiais ORIGIN dažais, kurių šeima papildyta būtent tonavimui itin tinkamu 5 vol oksidantu. Aštresnius įvaizdžius atskleidė blond atspalviai, tonuoti šiuo metu ant bangos esančiais pasteliniais tonais.

kristina_sereikaite_photography_113