Tobulėjimas ir mokymasis niekada nesibaigia – tai principas, pagal kurį dirba ir organizuoja veiklą NOOK  bei UNISON kūrybiniai vadovai, A-TWINS seminarų ir mokymų lektoriai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok.

Ne tik mokyti, bet ir patiems būti nuolat alkaniems žinių – tai vienintelis kelias į novatoriškumą ir būdas išlikti priešakyje. Dar geriau, kai gali mokytis iš pripažintų pasaulio lyderių – tokių, kaip „Mazella&Palmer“ meistrai. Viešėdami Lietuvoje, jie net dvi dienas skyrė asmeniniam lektorių rengimo seminarui, intensyvių mokymų metu individualiai dirbdami su Andriumi ir Anatolijumi.

Jean Baptiste Mazella – vienas iš dviejų jau legendomis tapusių, unikalią ir žaibiško populiarumo sulaukusią mokymų sistemą sukūrusių plaukų stilistikos žvaigždžių. Pasak jo, formatas, kai mokytojas gali susikoncentruoti į du mokinius, yra ne tik parankus, bet ir intensyvus, leidžiantis atsižvelgti į konkretų žmogų ir jo poreikius.

IMG_2133

„Šių mokymų sistema – lygiai tokia pati, pagal kokią „Mazella&Palmer“ apmoko savuosius lektorius akademijoje. Visas kursas skirtas atskleisti tam, ką mes darome mokydami kirpėjus, kaip perteikiame savo žinias. Paaiškiname, kodėl mūsų sistemoje mokymai suskaidyti į kelias dalis: paskaitas, demonstracijas ir praktines dirbtuves. Kalbėdami apie paskaitas, aiškiname, kaip jas vedame – nuo kūno padėties, balso tono, iki skaidrių kūrimo, informacijos pateikimo. Tuo pačiu principu aptariame demonstracines ir dirbtuvių dalis,“ – apie dviejų dienų kursą pasakoja Jean’as.

IMG_2031

„Tai toli gražu ne pirmieji lektorių kursai, kuriuose mudviem su Andriumi tenka dalyvauti, todėl tikrai turime su kuo palyginti, – įspūdžiais dalijasi Anatolijus Pajanok, – ir galiu drąsiai sakyti, kad atsiliepimai – patys geriausi. Gavome dvi dienas itin koncentruotos metodikos mokymų, kaip taisyklingai, sklandžiai ir efektyviai, žingsnis po žingsnio perduoti medžiagą mokiniui“.

„Mazella&Palmer“ lektorių mokymuose ne tik susidėliojome į vietas savo jau turimas žinias, jas susisteminome, gavome reikšmingų įžvalgų ir vertingų pastabų apie savo stipriąsias bei silpnąsias puses. Ne mažiau svarbu ir tai, kad buvo nuolat akcentuojamas brendas, jo suvokimas ir taisyklingas pateikimas auditorijai, – priduria Andrius Mašauskas. – Be galo paperka informacijos išsamumas ir atvirumas: gausi jos tiek, kiek pajėgsi priimti. Galiu pasakyti tik tiek, kad šios dvi dienos mus, A-TWINS’us, kilstelėjo į visiškai kitą, pasaulinį lygį!“

IMG_2119

Gautos žinios ir išgirstos įžvalgos jau pritaikytos tobulinant būsimus A-TWINS seminarus. Artimiausias iš jų – jau vienuoliktą kartą organizuojamas, atnaujintas ir praplėstas „Išmaniosios koloristikos“ kursas, vyksiantis liepos pabaigoje Kaune.

Daugiau informacijos apie šį seminarą – ČIA.

koloristikos