Į mūsų paštą atskriejo štai toks klientės Aistės laiškas:

 

„Sveiki, kreipiuosi tiesiai į Jus, nes manau, kad geriausiai patarsite. Esu viena iš tų, kurios dažo plaukus jau labai ilgai, tad šiai dienai plaukas yra šviesintas ir praradęs gyvybingumą. Vizualiai atrodo tikrai neblogai, nelūžinėja, blizga, tačiau labai jau norisi gyvesnių, lankstesnių plaukų. O svarbiausia, norisi juos kažkaip atgaivinti kuo natūralesnėmis priemonėmis. Norėčiau tikslingų patarimų, kokias priemones siūlytumėte naudoti.“

 

 

“Nook” technologai skuba į pagalbą ir siūlo efektyvų Aistės problemų sprendimą.

 

Šviesūs plaukai yra patys jautriausi aplinkos poveikiui, reikliausi priežiūrai ir lepiausi – jei pažvelgtumėte pro mikroskopą, įsitikintumėte, kad šviesūs plaukai yra plonesni nei tamsūs. O dažais šviesintas plaukas tampa dar ir porėtas, daug greičiau lūžinėja, pučiasi ir reikalauja kruopščios priežiūros.

Taigi, pirmoji ir geriausia pagalba Aistės plaukams būtų jauninančios plaukų procedūros kursas, kurio metu plaukams grąžinamas gyvybingumas, žvilgesys ir minkštumas. Ne atsitiktinai ši procedūra vadinama “anti-age” – jauninančia – daugiau apie ją galite paskaityti čia.

Pilnas kursas trunka 4 savaites, po kartą į savaitę. Šias procedūras atlieka visi „Unison Beauty Lab“ tinklo salonai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Kasdienei šviesintų plaukų priežiūrai ir šalto atspalvio palaikymui rekomenduojame „Nook Bfree“ liniją, skirtą būtent tokiems – ypatingų poreikių šviesintiems plaukams. Šios priemonės puikiai valo, drėkina, neapsunkina plaukų ir padeda palaikyti gražią spalvą, ypač vasaros periodu, kai plaukus blukina saulė ir dažnos maudynės. Tad rekomenduojame šampūną, kondicionierių ir serumą, kuris suteiks glotnumo bei sveiko žvilgesio (šios priemonės Aistei užteks visiems metams!)

Ir pabaigai – galingas dopingas šviesintiems plaukams: kartą į tris savaites rekomenduojame naudoti struktūrą atkuriantį losjoną su keratinu. Pakaks vienos procedūros kartą į tris savaites, tad šios priemonės taip pat pakaks mažiausiai pusmečiui, o plaukai bus sveiki ir žvilgantys.

Visas šias priemones galima įsigyti mūsų partnerių salonuose – jų sąrašą rasite čia.

Džiaugiamės galėdami patarti ir linkime sveikų, kerinčiai gražių plaukų!