Ar galima būti priklausomam nuo… laimės? Kūrybinė komanda A-TWINS savo šviežiausiame moteriškų kirpimų ir dažymų seminare „Addicted To Happiness“ sako: TAIP!

Gegužės 4 d. modernioje ir didingoje Žalgirio arenos erdvėje gausiai susirinkusiems meistrams iš visos Lietuvos buvo ne tik pristatyti šeši aktualūs kirpimai, bet ir skirta daug dėmesio išraiškingiems dažymams, kai kuriuos jų atliekant tiesiog scenoje. Prabangios bazinės spalvos pynėsi su naujausias tendencijas atspindinčiomis žaižaruojančiomis sruogomis – nuo prigesinto greipfruto ir paslaptingo violeto, iki smaragdinės žalios ir ekspresyvios oranžinės.

„Mūsų tikslas – ne tik pateikti meistrams pavyzdžių, kuriuos jie galėtų jau rytoj pritaikyti savo klientams. Ne mažiau svarbu dalintis įkvėpimu, skatinti originalumą ir parodyti, kad net kasdieniuose, komerciniuose kirpimuose bei dažymuose galima išlikti kūrybingiems,“ – sako A-TWINS kūrybininkas Andrius Mašauskas.

„Jau kuris laikas pastebime, kad ir mūsų klientai mielai priima pasaulines ryškių spalvų tendencijas, todėl savo naujausiais darbais norėjome parodyti, kaip galima originaliai galima žaisti spalvomis, kurti išskirtinius dažymus, kad iš jūsų kėdės pakilęs klientas dar ilgai jaustų pasitenkinimą profesionalo darbu“ – jam pritaria „twinsas“ Anatolijus Pajanok.

Pristatyti trumpų, ilgų ir pusilgių plaukų kirpimai orientuoti ne tik į puikų efektą, bet ir į patogią priežiūrą klientui: juos paprasta susitvarkyti, formuoti ir be didesnių pastangų atrodyti stilingai kasdien.

Pasak  Andriaus ir Anatolijaus, labai svarbu kiekvieno kirpimo ir dažymo užbaigimas: suteikti klientui į namus priemones, kurios padės išlaikyti plaukus sveikus, šukuoseną gražią, o spalvas – ryškias.

Visus šiuos kirpimus, kartu su vyriškais FABULOSO seminaro kirpimais, A-Twins komanda pristatys MADINGŲ KIRPIMŲ MASTER CLASS SEMINARE jau birželio 28 d. – visa informacija pateikiama čia.

Nuostabias seminaro akimirkas galite pamatyti mūsų fotogalerijoje.