Garbingoje trečioje populiariausių NOOK produktų penketuko vietoje – dar vienas šampūnas, be kurio daugelis plonų plaukų savininkių neįsivaizduoja savo ryto. Ir tam yra daugybė priežasčių – paskaitykite, ir patys įsitikinsite. Nepraleiskite mūsų šauniojo technologo Anatolijaus Pajanok įžvalgų – ir puikuokitės gražiais plaukais!

 

3-ioji vieta

FLY & VOL ŠAMPŪNAS ploniems plaukams (pH 5,5)

Švelniai stiprina ir suteikia apimties ploniems, gležniems plaukams, bet jų neapsunkina. Šampūno sudėtis praturtinta natūraliais veikliaisiais elementais, kurie išgaunami iš koralinių dumblių, hidrolizuotų keratino proteinų, alijošiaus, todėl šampūnas regeneruoja plaukus ir pripildo juos deguonies.

Pasak Anatolijaus, didžiausia šio šampūno populiarumo paslaptis ta, kad Lietuvoje vyrauja vidutinio storumo ir tiesesni plaukai, todėl jų apimties didinimas yra labai aktualus daugeliui klientų ir jų meistrų. Taip, jūs iš tiesų norite puresnių plaukų!

“Ką reiškia plaukų apimtis, kaip ją gauti? Tik pravėrus žvynelį. Tačiau per stipriai pravertas žvynelis reiškia pasišiaušusius, pasipūtusius plaukus, o FLY & VOL šampūne puikiai išlaikomas balansas – žvynelis praveriamas tik tiek, kiek reikia purumui išgauti, bet nesukeliant bereikalingo pūtimosi”, – apie šampūno poveikį pasakoja Anatolijus.

 Už ką jį mylite?

Nors apskritai šampūną reikėtų rinktis pagal galvos odą, tačiau jeigu galvos oda nėra reikli (pleiskanojanti, stipriai besiriebaluojanti, alergiška, jautri, etc.), tuomet pagrindinis dėmesys tenka plaukams. Pavyzdžiui, jei tiesius, plonus plaukus išplausite garbanoms skirtu drėkinančiu šampūnu, nebesugebėsite tokių plaukų atkelti nuo šaknų, jie bus suglebę, prisiploję prie galvos – vargu, ar plonų plaukų savininką toks rezultatas pradžiugins. Štai tokiems plaukams ir buvo sukurtas FLY & VOL – džiuginantis sveikų, lanksčių ir gyvybės kupinų plaukų efektu.

 

ANATOLIJAUS PATARIMAS: “Labai rekomenduočiau po šio šampūno naudoti papildomas purumo ir apimties suteikiančias priemones – pavyzdžiui, FLY & VOL purškiamą toniką ploniems plaukams, arba SOFT & PUFFY HAIR SPRAY purškiamą šaknų atkėlėją”.

Populiarieji apimties produktai iš Nook:

http://goo.gl/Bffovt

http://goo.gl/4hF4IF

http://goo.gl/TRTAmN