Šukuosena, kuriai reikia vos trijų NOOK naujosios formavimo linijos ARTISAN produktų – ir meistriškų jūsų rankų. Sukurta žavėti ir atskleisti grakščias kaklo linijas, elegantiška, bet su šiuolaikiško griežtumo prieskoniais.

Pasak įvaizdį kūrusio A-Twins kūrybinės komandos nario Andriaus Mašausko, šis universalus sušukavimas tinka įvairiausių tekstūrų plaukams ir skirtingiausiems tipažams. „Svarbiausia čia – emocija: moteriškumas, elegancija ir neperspaustas puošnumas. Tokia šukuosena, viena vertus, yra stipriai įtakota dabar mados podiumuose vyraujančių tendencijų, bet, kita vertus, yra adaptuota kasdieniškesnei klientei, norinčiai pasipuošti į vakarėlį, teatrą ar iškilmes”, – pasakoja šukuosenos autorius A. Mašauskas. Pasak jo, šukuosena efektingai atrodys tiek prie suknelės-pieštuko, tiek prie džinsų su ryškiai dekoruotu švarkeliu, tiek prie balerinos stiliaus pūsto sijono su odine striuke – pagal kiekvienos klientės pomėgius.

 

KAIP PASIDARYTI?

Sruogos susuktos žnyplėmis, prieš tai kiekvieną jų supurškus ARTISAN linijos stiprios fiksacijos laku su atminties efektu C’ERA LACCA.

Andriaus patarimas: „Šis lakas nepalieka apnašų ir greitai džiūna, o jo fiksacija išties stipri, todėl šio produkto nereikia purkšti daug.“

 

Šaknims sutvarkyti naudota matinė ARTISAN linijos formavimo pasta PONGO: tai stiprios fiksacijos produktas, leidžiantis atlikti švarius, tikslius atšukavimus, o dėl savo matinio efekto tampa praktiškai nematomas ant plaukų – todėl pastą galima nesibaiminant naudoti ant didesnių plaukų plotų.

Andriaus patarimas: „Netepkite šio stipraus produkto tiesiai ant plaukų – pirmiau patrinkite jį ant pirštų ir gerai išsklaidykite.”

 

Papurusius, besišiaušiančius galiukus tobulai suvaldė ARTISAN linijos formavimo guma TOP GUM. Šis vidutinio stiprumo fiksacijos produktas efektyviai glotnina tekstūrą ir kartu neapsunkina plaukų.

Andriaus patarimas: „Galiukų sutvarkymui pakaks nedidelį kiekį priemonės patrinti tarp pirštų ir ištepti braukiant per plaukus – tik švelniai, kad nesugadintumėte sruogų!“