Švelnus įdegis, gaivus jūros oras, pasiplaukiojimai baseine ir visiškas atsidavimas vasaros vėjui – skamba kaip tobulos atostogos, ar ne? Tik ne Jūsų plaukams ir odai: negailestingi saulės UV spinduliai blukina spalvas ir pažeidžia keratiną, druskingas oras dirgina visą odą, nuo chloro plaukai tampa porėti ir lūžinėja, o sausinantis vėjas kartu su kondicionieriais mažina jūsų plaukų žvilgesį ir užteršia juos smogo teršalų dalelėmis.

Išeitis? Yra! Nerūpestingai jūsų ir visos šeimos vasarai NOOK sukūrė keturių produktų liniją – saugančią, puoselėjančią ir atgaivinančią plaukus ir viso kūno odą.

 

visas-range-500x500 copySusipažinkite su SOLAR:

Šampūnas – švelniai valo, drėkina ir ramina.

Plaukų kaukė – giliai veikia, drėkina ir regeneruoja plaukus.

Nenuskalaujamas, purškiamas fluidas – apsaugo plaukus būnant saulėje ir sugrąžina drėgmę.

– Atpalaiduojamasis vanduo – drėkina ir atkuria šilumos bei drėgmės kupiną odą, suteikia švelnios gaivos ir elastingumo pojūtį.

Balzamas po saulės – drėkina, atkuria ir akimirksniu suteikia palengvėjimą paraudusiai, išsausėjusiai odai, palikdamas šilkinį pojūtį.

parsiukas blogui

 

Galingi – nes sukurti iš gamtos

Turime ir daugiau gerų naujienų: SOLAR buvo sukurtas maksimaliai natūralus, parenkant tik švelnias, biosertifikuotas medžiagas, todėl yra 100 proc. veganiškas produktas, puikiai tinkantis ir vaikams.

SOLAR apginklavome veikliosiomis medžiagomis iš ypatingų gamtos dovanų – burnočių, pomidorų, datulių ir kokosų – kuriuos  pavadinome SUPERMAISTO KOKTEILIU: jis neutralizuoja laisvuosius radikalus, subalansuoja ir saugo jūsų plaukus bei odą. O svarbiausia: visuose SOLAR produktuose nėra alergenų, mineralinių aliejų, pavojingų SLES-SLS, parabenų, dažiklių ar parafino. Natūralūs ir veiksmingi: tobulai tiks dažnam naudojimui šią kaitrią, fantastišką vasarą.