Pristatome antrąją konkurso „Atrask Ikoną savyje!“ dalyvę: 36 metų administratorę Kristiną. Tas pats vardas – bet visiškai kitas žmogus. Kristina labiausiai savo įvaizdyje pasigedo jaunatviškumo, pasitikėjimo, energijos. Mūsų profesionalai nusprendė sukurti visa tai, ir dar pagardinti gaivumu bei subtiliu moteriškumu.

Kaip pastebi su klientėmis dirbančios salonų meistrės, viena dažniausių klaidų, kurias daro trisdešimtmetį perkopusios moterys, yra perdėtas polinkis į vieną ar kitą kraštutinumą: vienos klientės be laiko „subobėja“, o kitos metasi į paauglišką stilistiką ir atrodo komiškai. Išlaikyti elegancijos, nepabrėžto solidumo ir švelnaus moteriškumo balansą – užduotis, kurios buvo siekiama kuriant Kristinos įvaizdį.

Ilgi plaukai neteikė jai „pridėtinės vertės“. Atvirkščiai, paryškino gan griežtus veido bruožus, todėl iš pirmo žvilgsnio Kristina galėjo pasirodyti netgi piktoka – nors tai vienas šilčiausių mūsų sutiktų žmonių! „Unison Beauty Lab4“ plaukų stilistė Valentina Valiūnienė parinkdama kirpimą nusprendė plaukus gerokai patrumpinti nugaroje ir atverti kaklą – kad suteiktų Kristinos siluetui grakštumo. Jokių kirpčių! Jie tik dar labiau pagriežtintų veidą. Paliktas vienas ilgesnis šukuosenos šonas ne tik lengvina emociją, bet ir suteikia patogumo: plaukus galima rišti, segti.

Švelnumas ir lengvumas sukurtas formuojant banguotą tekstūrą, kuri sušvelnina veido griežtumą.

Parinkdama plaukų spalvą, „Unison Beauty Lab4“ plaukų stilistė Viktorija Novotorovaitė  atsižvelgė į tai, kad Kristina – šalto vasaros tipažo. O šiam ypač tinka tamsesnės plaukų šaknys ir šviesesni galai. Toks dažymas pagyvina veido odos spalvą, tačiau tai pati šviesiausia šalta spalva, kokią galima nešioti Kristinai. Atliekant dažymus pagrindinis tikslas buvo išvengti bet kokių šiltų tonų. Šaknų ir galų spalvinis kontrastas suteikė moters įvaizdžiui energingumo.

Plaukų priežiūrai parekomendavome šampūną B-Free Starlight Blonde, puikiai palaikantį šviesintų galų spalvos šaltumą. Argano kaukė galingai maitina, atkuria struktūrą ir minkština plaukus, o B-Free neriebus serumas padeda suvaldyti galų šiaušimąsi. Kad Kristina kasdien galėtų pati susikurti išraiškingą plaukų struktūrą, į namus jai įdavėme Artisan linijos apimties ir tekstūros purškalo Hair In The Wind.

Kurdama aprangos ansamblį stilistė Ieva Mašauskienė sužinojo, kad Kristina… niekada nenešioja džinsų! Ir akimirksniu buvo priimtas sprendimas įvaizdžiui panaudoti ne ką kita, o džinsus.

„Vienas svarbiausių momentų tiek Kristinai, tiek kitoms panašios, obuolio tipo figūros, moterims, yra vengti minkštų, beformių viršutinės dalies rūbų. Būtina pabrėžti pečių liniją ir skaidyti plokštumas – tam pasirinkome griežtą struktūrą turinčius marškinius,“ – pasakoja I. Mašauskienė.

Kadangi oficialumo Kristinai nereikia, įvaizdis pagardintas įvairiais kaklo papuošalais, kurie vizualiai dar ir „prailgina“ siluetą. Ilgesni marškiniai leidžia moteriai patogiai jaustis ir padeda sutelkti dėmesį į tas vietas, kurias norisi pabrėžti. (Labai svarbu, kad megztinis/švarkas nesibaigtų ties plačiausia klubų vieta, ir taip jos nepabrėžtų.)

Gėlėtas švarkelis atidavė duoklę subtiliam moteriškumui, na, o įvaizdį užbaigė patogūs, jaunatviški ir akcentu tapę batai.

„Unison Beauty Lab1“ vizažistės Emmos stebuklingas rankų prisilietimas suteikė Kristinos veidui skaistumo ir gaivumo, tobulai užbaigdamas energingą naująjį įvaizdį.

Pamatykite antrąją Kristiną PRIEŠ ir antrąją Kristiną PO – galerijoje ir VIDEO.