Ar jaučiate į nugarą alsuojantį naująjį 2017-ųjų sezoną? Pasitikti jį su nežabotu kūrybingumu, šviežiomis idėjomis ir įkvepiančiomis spalvingomis tendencijomis kviečia pirmasis šių metų seminaras – PROPAGANDA.

Kūrybinės komandos A-TWINS kūnai ir sielos, kirpėjų ir grožio industrijos profesionalų puikiai pažįstami charizmatiškieji lektoriai – Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok pažada, kad intrigos naujajame sezone tikrai netrūks.

Miesto superherojai, smailai, ikonos ir haštagai, manipuliacijos ir žvėriškas tempas – kirpimuose ir dažymuose atsispindės visa tai, ką Andrius su Anatolijumi kruopščiai atrinko keliaudami po pasaulį – nuo Italijos, Londono, iki svarbiausio pasaulinės mados šou – Niujorko mados savaitės. Niekas nėra tuo, kuo atrodo. Netikėtumai, potekstės ir daugiasluoksniškumas atsispindės įvaizdiniuose modeliuose ir bus kuriama priešais jūsų akis scenoje.

Norite kvėpuoti tuo, kuo kvėpuoja kirpėjų pasaulis šiandien? Norite aiškiai pateiktų, aktualių ir realiam darbui salone pritaikytų tendencijų? Tuomet žymėkitės savo kalendoriuose KOVO 5 d. – ir laukiame jūsų vyriškų ir moteriškų kirpimų seminare PROPAGANDA.

 

Jūsų laukia:

N! NAUJAUSIŲ TENDENCIJŲ APŽVALGA
7 KIRPIMAI / 5 moteriški + 2 vyriški
3 ĮVAIZDINIAI MODELIAI
4 DETALŪS DARBAI SCENOJE
N! NAUJAUSIOS DAŽYMŲ TENDENCIJOS / formulės, technikos ir niuansai

Ir dar: visi darbai gyvai transliuojami didžiuliame ekrane – todėl aiškiai matysite VISKĄ!

 

 

 

DATA: 2017 KOVO 5 d.
VIETA: „Park Inn“ viešbutis (K. Donelaičio g. 27, Kaunas)
PRADŽIA: 10:30 val.
KAINA: 50 Eur (vietos salėje rezervuojamos perkant bilietą)
Gold klubo nariams: 45 Eur
Platinum klubo nariams: 40 Eur

Registracija: Skirmantė 8 612 20556; Ignas 8 600 55466.

Šviežiausią seminaro informaciją sekite ČIA.