Antroji vieta NOOK TOP penketuke tenka produktui, kuris sukelia priklausomybę! Kartą pabandę, prie šio gelio sugrįžta bent 90 procentų klientų!

 2-oji vieta

SUBLIME OIL lengvos fiksacijos drėkinantis garbanų formavimo gelis

Gelis, praturtintas sojų proteinais ir alijošių aliejumi, atkuria natūralią plaukų drėgmę, kondicionuoja, suteikia lankstumo ir stangrumo. Puikiai tinka ploniems ar vidutinio storumo plaukams ir garbanų modeliavimui.

 

Anatolijus apie jį sako: “Tai tobulas produktas garbanai – jame puikiai suderintas balansas tarp fiksacijos ir drėgmės. Dažnai garbanų formavimo priemonės to balanso neišlaiko ir gaunamas tai per kietas, tai per šlapias rezultatas, o tuo tarpu SUBLIME OIL išbandžiusios garbanotos klientės nebekeičia priemonės metų metus. Net kai pasiūlau išbandyti tą ar aną – purto galvas ir nenori nieko girdėti, tvirtindamos, kad geresnio produkto būti negali”.

 

Už ką jį mylite?

Priemonė, kurią labai mėgsta naudoti tiek meistrai, tiek klientai. Salone SUBLIME OIL labai populiarus, nes pakanka po kirpimo uždėti ant garbanotų plaukų šį gelį ir paprasčiausiai išdžiovinti su difuzoriumi – ir nieko daugiau nereikia, efektas tobulas.

Gelis žavi ne tik dėl savo formavimo savybių, bet ir drėkinimo: kaip žinia, visiems plaukams trūksta drėgmės, bet garbanoms – ypač. Todėl SUBLIME OIL drėkinantis efektas stipriai gelbėja ir kirpėjus, dirbančius su garbanotais plaukais, ir garbanotas klientes, kurios nori nepriekaištingai atrodyti kiekvieną dieną. Tai puikus balansas tarp sveikų plaukų ir estetiško vaizdo.

 

ANATOLIJAUS PATARIMAS: “Gelis tinka ne tik garbanoms, bet ir bangoms – užtepus ant plaukų ir išdžiovinus su difuzoriumi, bus dailus bangų efektas. Galima maišyti ir lygiomis dalimis su ECLECTIC FLUID antistatiniu geliu – gausite ne mažiau prabangų garbanų ir bangų rezultatą.

Jeigu jūsų plaukai kiek plonesni, galite prieš šį gelį išpurkšti plaukus nenuskalaujamu kondicionieriumi ir tuomet tepti SUBLIME OIL – išsaugosite ir plaukų apimtį, ir kartu juos kaip reikiant sudrėkinsite”.

Daugiau apie produktą galite rasti čia: http://goo.gl/n8X7x1

Kur įsigyti produktą ieškokite čia: https://nookfamily.lt/kur/