Tarp koloristų sakoma: jei plaukų dažų kompanija turi stiprią šviesinančių priemonių liniją – jiems atviros visos durys. Mes dar pridurtume: ir atviri keliai net į reikliausių klientų širdis. Taip, kaip tą daro ORIGIN dažai ir jų praktiškai neribotos šviesinimo galimybės – su net trijų rūšių produktais.

 

kirpta-IMG_4639

 

 

„Gyvenime esu išbandęs nesuskaičiuojamus, įvairiausių gamintojų produktus, todėl marketinginiais triukais manęs nepapirksi, o ir trūkumus ar silpnąsias puses pastebiu akimirksniu. Tačiau kai pirmą kartą išbandėme tuomet tik tik pasirodžiusius ORIGIN superšviešintojų, 12 linijos dažus, likome apšalę visa komanda – tiek nuo lūkesčius pranokusios spalvos, tiek nuo dažytų plaukų spindinčios kokybės. Ir jau tada pasakiau: štai taip turi atrodyti produktas, kuris ką žada – tą ir duoda,“ – savo pirmąsias patirtis šviesinant su ORIGIN priemonėmis prisimena ATWINS komandos pagrindinis technologas, koloristikos seminarų lektorius Anatolijus Pajanok.

.

 

 

kirptaM83B9669

3 šviesinimo galimybės pagal ORIGIN

Pirmoji – 12-oji superšviesintojų linija – tai šviesinantys dažai, bet tokie galingi, kad savo darbą padaro nušviesindami net per penkis tonus. „Jei blondine ketinate paversti klientę, kurios plaukai yra bent 5,5-6 šviesumo lygyje, šių dažų galios jums visiškai pakaks“, – sako Anatolijus.

Rezultatas: ne šiaip šviesūs plaukai, bet skaidrios, šaltos spalvos. Dar daugiau: turtinga dažų sudėtis ne tik užtikrina rezultatą, bet ir saugo odą bei tausoja plaukus. Nuo plauko skaidulas atkuriančių bolivinės balandos proteinų, iki kondicionuojančio ir pigmentus efektyviai paskirstančio balžų aliejaus – kreminės tekstūros šviesinantys ORIGIN dažai padeda kaip niekad saugiai ir tiksliai išgauti bet kokius norimus šviesius atspalvius.

 

kirpta_GZG_3322Kai šviesinimo per 5 tonus nebepakanka, į pagalbą ateina ORIGIN šviesinimo milteliai arba šviesinimo kremas. Tiek viena, tiek kita priemonė garantuoja šviesėjimą per 7-8 tonus.
Milteliai tinkami visoms šviesinimo technikoms – nuo šaknų, iki galų. Kremas – tobulai tiks sudėtingoms, novatoriškoms, ypatingo tikslumo reikalaujančioms dažymo technikoms. Kodėl? Skiriasi šių priemonių konsistencija: milteliai, sumaišyti įprastu 1:2 santykiu, virsta skystesne mase, o kremas išlaiko ypač puikias dengiamąsias savybes, yra kibus, todėl išlieka tiksliai ten, kur jį užtepėte.

„Su kremu galima kurti netgi vadinamąsias „laisvas dažymo technikas“ be folijos – kremas niekur nenubėgs ir nenudažys to, ko nereikia,“ – sako Anatolijus. Šios priemonės praturtintos organinėmis, sertifikuotomis rinktinėmis medžiagomis, kurios kondicionuoja, švelnina ir minkština plaukus.

 

Beje, Anatolijus primena, kad skirtingus dažymo efektus galite išgauti varijuodami miltelių maišymo su aktyvatoriumi santykiu. Pavyzdžiui, miltelius maišydami santykiu 1:4 ar 1:5, galėsite atlikti blondavimo plovimus, korekcinius dažymus, kurių prireikia, jei turite, tarkime, per „murzinus“ galus ar gavote per ryškią spalvą ir pan. Taip, tai jau aukštesnioji dažymų matematika – bet, žinodami formules, ją tobulai galite kurti su ORIGIN produktais!

 

Informacija ir užsakymai:

Mantas 863 634944 | Skirmantė 8612 20556