Visus norus pildantys ir plaukus tausojantys neribotų galimybių ORIGIN ir švelnūs, ekologiški ir ilgalaikiai šaltų spalvų bei tonavimų karaliai VIRGIN?

Žvilgtelėkite, ką jie gali!

 

 

 

zemelapis

 

ORIGIN nepriekaištingoms ir ilgai išliekančioms plaukų spalvoms ir tobulam šviesinimui

Naujos kartos ilgalaikiai amoniakiniai plaukų dažai sukurti nepriekaištingoms ir ilgai išliekančioms plaukų spalvoms: NCR technologija ir korio formos pigmentai kruopščiai padengia visus plaukus ir sukuria itin turtingas, sodrias spalvas.

ORIGIN garantuoja maksimalų spalvos padengimą net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis, dažai užfiksuoja ir išsaugo mikropigmentus plauko skaidulose, todėl užtikrina ypač ilgai išliekančią plaukų spalvą ir veikia kaip galingas kondicionierius net ir dirbant su porėtais, probleminiais plaukais.

 

origin palete

 

 

Paletėje yra 89 spalvos, kurias maišant tarpusavyje galima išgauti praktiškai bet kurį įsivaizduojamą atspalvį. ORIGIN spalvų paletė – tai elegantiškas šiltų ir šaltų tonų miksas, nuo švelnių smėlio atspalvių iki ekspresyvios, žaižaruojančios raudonos. Paletė išsiskiria dvigubais natūraliais tonais, skirtais žilų plaukų dažymui, intensyviais šaltais pilkais, neutralizuojančiais šiltus atspalvius, ir itin aktualia super šviesintojų grupe, šviesinančia natūralius plaukus keturiais ar daugiau tonų. ORIGIN puikiai tiks tiek kuriant natūraliai atrodančius, tiek išskirtinius, ryškiaspalvius įvaizdžius.

 

 

VIRGIN idealus tonavimams ir skaidrioms spalvomsvirgin mergyte

Tai progresyvi ilgalaikio oksidacinio dažymo sistema BE AMONIAKO su išskirtinai grynais pigmentais, be mineralinių priemaišų, todėl su VIRGIN galite kurti gyvas, skaidrias spalvas.

VIRGIN dažai tobulai tinka tonavimams per visą ilgį, natūraliems šviesiems plaukams dažyti, šaltiems atspalviams kurti. Dažai puikiai padengia pirmuosius žilus plaukus, todėl patiks jaunoms moterims, ieškančioms pirmųjų saugių dažymo sprendimų.

VIRGIN dažų paletėje iš viso rasite 84 skirtingus atspalvius, tačiau maišydami šiuos gelinius kremus tarpusavyje, galite išgauti neribotą spalvų skaičių.

 

virgin palete

VIRGIN dažų paletė išsiskiria tonavimams skirta pastelių grupe ir moduliatoriais.

Moduliatoriai – grynos akcentinės spalvos,   naudojamos spalvoms paryškinti, koreguoti nepageidaujamus atspalvius  ar išlyginti atspalvį  per visą plaukų ilgį.

Pastelės – tai VIRGIN paletės pasididžiavimas, skirtas kurti subtilius atspalvius ant nušviesintų, balintų ar natūraliai šviesių plaukų bei koreguoti ar neutralizuoti nepageidaujamus atspalvius.

7 ypatingi atspalviai nuo Ledo audros (Ice Storm), neutralizuojančios geltonus pigmentus, ledinės blondinės efektui sukurti, iki Saldžios karamelės (Sweet caramel), pabrėžiančios natūralius šiltus atspalvius, ir Antikinės rožės (Antique rose) ar Prancūziškos alyvinės (French lilac), kuriančių prabangius  „dūminius“ ar alyvinius efektus.

Nori ir Tu? Platesnė informacija ir užsakymai:

Mantas 863 634944 | Skirmantė 8612 20556