„Cementina“ – tai ARTISAN formavimo priemonių linijos pažiba, kuri palengvina plaukų formavimą, išlaiko jau suformuotą šukavimą bei veikia kaip tekstūros purškalas arba plonų plaukų standiklis. Malonaus kvapo daugiafunkcinis tekstūros purškalas puikiai tinka tiek trumpaplaukėms, tiek ilgaplaukėms, jį lengva iššukuoti ir performuoti.

Susipažinkite net su trimis skirtingomis „Cementina“ funkcijomis ir profesionalus stilisto, „Atwins“ kūrybinės komandos nario Andriaus Mašausko patarimais, kaip galima lengvai pasiekti efektingų rezultatų.

 

„Cementina“ – purumui ir apimčiai IMG_5503-2

Švarius, rankšluosčiu nusausintus plaukus supurkškite „Cementina“ ties šaknų linija. Džiovinkite plaukus kaip įprastai, formuodami norimą šukavimą. Rezultatas – daugiau tekstūros, paslankesni ir lengviau formuojami plaukai.

„Puikiai tinka toms, kurių plaukai yra trumpi, ploni ir slidūs,“ – tvirtina A. Mašauskas.

 

IMG_5532

 

 

 

 

„Cementina“ – šaknų atkelėjas

Kad plaukai nebūtų prigludę ir atrodytų puresni bei vešlesni, išfenuotus, sausus plaukus, skirstykite plačiais skyrimais, gausiai supurkškite į šaknų liniją „Cementina“ ir palikite išdžiūti. Tuomet pirštais formuokite galutinę tekstūrą ir purumą.

 

 

yas

 

„Cementina“ – užbaigimo lakas

Kad šukuosena išsilaikytų net skvarbiuose rudeniniuose vėjuose, purkškite Cementiną per visą plaukų ilgį, kiek daugiau ties šaknimis. Priemonė puikiai sutvirtins ir užfiksuos sukurtą šukavimą, tačiau plaukų tekstūra vis tiek išliks lanksti.