Nėra kito įrankio kirpėjų pasaulyje, kurį gaubtų tiek legendų ir suptų toks pripažinimas, kaip kad žirklės, kurias pagamino japonai, o ženklas “made in Japan” liudija nepriekaištingą kokybę ir ilgaamžiškumą.

Ar tikrai? Privalome išduoti jums nemalonią paslaptį: apie 90 % rinkoje esančių žirklių nėra pagamintos Japonijoje. Ekonominė krizė sudavė smūgį tradiciniams žirklių gamintojams, kurie paaukojo kokybę vardan kiekybės, gamybą perkeldami ten, kur nepatyrusi darbo jėga daug pigesnė. Nusivylimas ir smūgis legendos prestižui – štai neišvengiamos tokio taupymo ir greito pelno vaikymosi pasekmės.

 

LEGENDOS GRĮŽTA

Bet turime ir gerų naujienų: Lietuvą jau pasiekė autentiškos, Japonijoje, Nigatoje, pagamintos žirklės Bmac! Pakanka pusdienio darbo, kad įsitikintumėte, ką gali šie įrankiai, ką reiškia nesumeluota japoniška kokybė ir ko vertas rankų darbas gamintojo, kuris rūpinasi išlaikyti per šimtamečius ištobulintus aukščiausius savo amato standartus.

SHINKANSEN

 

Bmac gimsta ten, kur diena iš dienos prisimenama tikra kokybė ir pagarbiai laikomasi japoniškų metalo kalybos tradicijų, kur atidžiai gaminamos kiekvienos žirklės.

 

Pirmieji Bmac žirkles išbandę kūrybinės komandos A-TWINS lyderiai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok pripažino, kad tai aukščiausios kokybės produktas, kurį galima drąsiai rekomenduoti profesionaliam kolegų kirpėjų darbui.

 

SKIRTINGIEMS POREIKIAMS – SKIRTINGOS KATEGORIJOS

Japoniškosios Bmac žirklės yra skirtingų kategorijų – priklausomai nuo kirpėjo įgūdžių, poreikių ir darbo stiliaus. 1, 3, 4, 5 serijos – tai plati aukščiausios kokybės įrankių paletė, kurioje tinkamiausias žirkles atras tiek absoliučiai dėl savo darbo galvą pametęs fanas, tiek pirmųjų nepriekaištingos kokybės žirklių ieškantis kirpėjas.

RATIO 4717

Neapsigaukite: nors 1 serija yra pati naujausia ir prieinamiausia, tačiau šios žirklės  visa galva lenkia neva aukštesnės klasės, bet nežinia kur, nežinia kieno gamintus įrankius. Ne atsitiktinai ši serija buvo pavadinta LOVE – tai jūsų pirmoji meilė iš Bmac!

 

SUSIPAŽINKITE IŠ ARČIAU!

Pamatyti ar pačiupinėti pagal A-TWINS kūrybos vadovų rekomendacijas parinktas skirtingų kategorijų Bmac žirkles galite visų A-TWINS seminarų metu arba susisiekę su NOOK Family vadybininkais.