Šylant orams suskantame ne tik atsinaujinti garderobą, bet ir susirūpiname savo plaukais. Ilgimės ryškesnių spalvų ir prieš saulę sveikai žvilgančių sruogų ir esame pasiryžę imtis visų priemonių sugrąžinti gyvybingumą per žiemą po kepurėmis slėptiems plaukams.

Mes, profesionalai, kasdien girdime jūsų rūpesčius ir žinome dažniausiai kamuojančias problemas, todėl jas apibendrinome ir sudarėme “pavasarinių plaukų bėdų sąrašą”, kuriuo su jumis pasidalinsime per artimiausias savaites. O kartu – ir būdais, kaip tas problemas spręsti. Kartu su šauniaisiais komandos A-TWINS kūrybininkais – Andriumi Mašausku ir Anatolijumi Pajanok.

 

PAVASARINĖ PROBLEMA I

Kiekvienas meistras sutiks, kad didžiausia problema, su kuria susiduria devyni iš dešimties klientų, yra per žiemą išsausėję plaukai. Viena pagrindinių priežasčių – patalpose šildymo sezonu iki kritinio lygio sumažėjęs oro drėgnumas, džiovinantis ne tik plaukus, bet ir odą. Tačiau ne mažesnę neigiamą įtaką plaukams daro temperatūrų skirtumai. O jie žiemą gali būti didžiuliai: jei patalpoje turime 22-23 laipsnius šilumos, tai po akimirkos, išėjus į lauką, plaukus nutvilko -20 laipsnių šalčio. Keturiasdešimties laipsnių skirtumas – didžiulis stresas, kurį patirdami plaukai elektrinasi, sausėja ir nukenčia.

Andrius Mašauskas: “Efektyviausias būdas sausų plaukų problemai spręsti – stipresnis drėkinimas. Ne šaknų, bet pačių galų, priemonę tepant nuo plaukų vidurio žemyn. Jei problema rimtesnė, puikiai padės specialios gydomosios kaukės, kurios ir drėkina, ir atkuria struktūrą – pavyzdžiui, Nook SECRET ARGAN kaukė, kuri glotnina, drėkina, yra praturtinta argano, makadamijų aliejumi ir keratinu. Arba rinkitės Nook DHC REPAIR, kuri užpildo plaukų struktūrą, atkuria žvilgesį ir lankstumą, be to, reguliariai naudojama, padeda suvaldyti garbanas.”