Vasarą pasitinkame su naujienomis: pristatome ypatingų priemonių liniją, skirtą kosmetiškai dažytiems plaukams! The Nectar Color linija sukurta pagal inovatyvią formulę: derinant ypatingą rūgščių pH technologiją ir turtingą aktyvių augalinių ingredientų kokteilį, skirtą išsaugoti ir prailginti dažytų plaukų spalvos tarnavimo laiką.

  

Apsauga nuo užterštumo ir žalingo aplinkos poveikio

Plaukams susiduriant su cheminiu poveikiu (dažymu, balinimu, šviesinimu), plaukų kutikulė tampa porėtesnė, todėl sugeria gerokai daugiau kenksmingų aplinkos teršalų. Ką tai reiškia? Kad plaukai tampa trapesni, praranda žvilgesį ir gyvybingumą, greičiau netenka spalvos pigmentų, todėl su kiekvienu plovimu dažymas vis greičiau blunka.

The Nectar Color linija yra su detoksikuojančiu bioaktyvioju D-kompleksu, kuris tarsi skydas saugo plaukų ir galvos odą nuo neigiamo aplinkos poveikio.

 

pristatomasis

Atrasti tinkamiausią sau

The Nectar Color linija skirta tiek profesionalams, tiek naudojimui namuose. Atsižvelgiant į skirtingų plaukų tipus ir poreikius, linija suskirstyta į plonų bei storų plaukų priežiūros priemones. Todėl nuo šiol ploni plaukai nebebus sulipę ir apsunkinti, o stori – tinkamai prisotinti ir pamaitinti.

 

Sudėtyje – gamtos dovanos iš viso pasaulio

Produktų sudėtyje – galingas bioaktyvusis kompleksas, sukurtas iš trijų fantastiškų super-vaisių, kilusių iš Australijos dykumos. Dykumos žalioji citrina, Indinis sandormedis, Australijos akacija – visi jie prisitaikę kovoti ir išgyventi sudėtingomis sąlygomis, todėl yra įgiję išskirtinių apsauginių savybių ir liniją praturtina antioksidantais bei maitinančiomis medžiagomis.

acacia

 

 

Proteinų dozė – bolivinė balanda

Bolivinė balanda – tai augalinės kilmės proteinas, itin artimas plaukų struktūrai, turtingas amino rūgščių ir vitaminų bei mineralinių druskų. Pastebėta, kad bolivinė balanda pagerina spalvos įsisavinimą dažymo metu ir padeda sukurti intensyvesnę, ilgiau išliekančią spalvą. Be to, atkuria taip reikalingą drėgmę, sutvirtina plaukų struktūrą ir atkuria pažeistus, nualintus plaukus.