Tęsiame mylimiausių jūsų NOOK produktų penketuko pristatymą ir keliaujame į ketvirtąją vietą – ne tik paanalizuoti šio produkto populiarumo priežastis, bet ir papasakoti tipsus ir mūsų technologo Anatolijaus Pajanok patarimus, kaip dar efektyviau išnaudoti šio produkto privalumus – kad plaukai visada būtų nepriekaištingi!

4-toji vieta

CURL & FRIZZ ŠAMPŪNAS banguotiems, garbanotiems plaukams (pH 5,5)

Šio produkto paslaptis paprasta: beveik visiems plaukams reikia drėgmės – o pagrindinis dalykas, kuriuo šis šampūnas pasižymi, ir yra plaukų drėkinimas. Kodėl gamintojas jį pavadino garbanų ir bangų šampūnu? Nes būtent tokio tipo plaukai yra patys sausiausi ir lengviausiai pažeidžiami. Tačiau iš tiesų drėgnumo trūksta daugeliui plaukų, kokio tipo jie bebūtų. Štai kodėl CURL & FRIZZ taip myli klientės ir kodėl juo taip pasitiki kirpėjai. Jau nekalbant apie fantastišką šios priemonės kvapą!

 

Už ką jį mylite?

Universalumas ir efektyvus poveikis – štai pagrindinės CURL & FRIZZ šampūno savybės, dėl kurių jį renkasi pačių įvairiausių plaukų klientai ir mielai naudoja salonuose dirbdami meistrai. Tai vienas populiariausių siūlymų, kai klientas prašo gelbėti po žiemos išsausėjusius ar vasaros saulės ir baseinų vandens nualintus plaukus. O kai šampūnas gerai nuvalo nešvarumus, drėkina ir neapsunkina plaukų, atkurdamas jų elastingumą – nelieka nieko kito, kaip tik prie jo grįžti vėl ir vėl!

 

ANATOLIJAUS PATARIMAS: Jei gelbėjate savo išsausėjusius plaukus, naudodami CURL & FRIZZ šampūną, siūlau rezultatą dar sustiprinti – ant išplautų plaukų naudoti užpildančias kaukes arba tos pačios linijos CURL & FRIZZ kaukę ir fluidą. Viena puikiausių šio šampūno savybių – kad jis “draugauja” su įvairių linijų produktais ir gali būti derinamas praktiškai su bet kuo, kartu išsaugodamas savo gerąsias savybes.