Bedėliodami ir analizuodami visų metų rezultatus, atkreipėme dėmesį į tuos produktus, kurie pelnė didžiausią jūsų dėmesį ir pripažinimą. Todėl išrinkome TOP produktų penketuką – tų, kuriuos gausiausiai naudojo tiek meistrai, tiek jų klientai, ir pradedame įrašų seriją TOP-5, kurioje papasakosime apie kiekvieną produktą atskirai: paanalizuosime ne tik jo populiarumo priežastis, bet ir papasakosime tipsus ir mūsų technologo Anatolijaus Pajanok patarimus, kaip dar efektyviau jais pasinaudoti – kad plaukai visada būtų nepriekaištingi!

 5-toji vieta

SECRET ARGAN KAUKĖ (pH 5,0) sausiems, pažeistiems ar besišiaušiantiems plaukams

Vienintelė kaukė mūsų populiariausių NOOK produktų penketuke, žaibiškai pelniusi kirpėjų pripažinimą ir klientų meilę. Ir ne atsitiktinai: juk SECRET ARGAN kaukė ne tik glotnina, drėkina, bet ir maitina plaukus, jų neapsunkindama. Todėl plaukai tampa švelnūs, spindintys ir kupini gyvybės. O kad tai ne tušti žodžiai, liudija išbandžiusiųjų puikūs atsiliepimai ir nuolat sugrįžtantys klientai, tvirtinantys, kad pagaliau atrado tai, kas iš tiesų gelbėja jų plaukus.

“Šios nuplaunamos kaukės universalumą ir populiarumą lengva paaiškinti – joje puikiai subalansuotos maitinimo ir drėkinimo funkcijos, todėl ji gražina plaukus, bet jų nesuriebalina. Ne mažiau svarbu ir tai, kad SECRET ARGAN kaukė tinka dažytiems plaukams – storiems, porėtiems, kuriuos reikia atkurti, ir kartu “nenuvalgyti” spalvos, nes ši kaukė neišplauna pigmentų ir išsaugo spalvą,” – aiškina Anatolijus Pajanok.

Beje, Anatolijus perspėja: ploniems plaukams ši kaukė būtų per sunki!

 

Už ką ją mylite?

Svarbiausia SECRET ARGAN veiklioji medžiaga, žinoma, yra argano aliejaus, kuris  ne veltui tituluojamas geriausiu plaukų draugu: iš visų aliejų jis pats artimiausias plauko struktūrai, t. y. intensyviai ją atkuria, be to, yra geriausiai plaukų toleruojamas produktas. Nepamirškite, kad argano aliejus yra menkai alergizuojantis ir veikia kaip antioksidantas.

 

ANATOLIJAUS PATARIMAS: Norite wow efekto? Čiupkite purškiamą keratiną (pavyzdžiui, KERATIN POWER BOOSTER purškalą), išpurkškite plaukus, palaikykite 5 minutes, o tada ant viršaus užtepkite SECRET ARGAN kaukę ir palaikykite dar 3 minutes. Nuskalavus ir išdžiovinus gausite neįtikėtiną rezultatą – ir jokio riebumo!