Nors plaukų priežiūros produktai su argano aliejumi populiarūs visus metus, tačiau klientų meilė jiems itin sustiprėja vasarą: tepami išgryninto aliejaus lašai, purškalai, serumai, kaukės – visa, kas suteikia plaukams taip reikalingos drėgmės, saugo nuo chloruoto vandens ir žalingų saulės spindulių. Būtent tokia ir yra kompanijos NOOK linija MAGIC ARGAN OIL, kurios visi produktai praturtinti arganu – nuo šampūno, kaukės, nenuplaunamų kondicionierių, iki lengvų purškalų ar tyro aliejaus kvapių lašų.

Kodėl arganas? Nes šis retas Maroke išaugintų augalų aliejus pelnytai užsitarnavo savo reputaciją visame pasaulyje: jis natūralus ir grynas, puikiai dera su dauguma kitų plaukų priežiūros produktų, o svarbiausia, savo sudėtimi yra pats artimiausias plaukų sudėčiai, todėl plaukai jį lengvai pasisavina.

Norite paruošti plaukus vasariškiems išbandymams? Su NOOK MAGIC ARGAN OIL produktais tai nesunku.

 

Pradėti – nuo šampūno ir kaukės

Nes SECRET ARGAN šampūnas tausoja vasariškų orų stresą patiriančius plaukus – pernelyg nepraveria žvynelio, yra švelnus, o jo sudedamosios dalys – argano ir makadamijų aliejus – minkština ir veikia kaip antioksidantai.

Tuo tarpu SECRET ARGAN kaukė ne veltui yra populiariausia NOOK produktų serijoje: tai ne tik pirmoji pagalba, bet ir būtinoji apsauga plaukams. Ypač sausiems, pažeistiems ir besišiaušiantiems.

 

Pasirūpinkite apsauga

Ar žinojote, kad prieš lendant į baseiną ar jūrą, labai patartina prieš tai sudrėkinti plaukus švariu vandeniu? Paprastai tariant, kas pirmas užima plaukuose vietą, tas juose ir lieka. Tad sausus plaukus verčiau sudrėkinti ir “pripildyti” švariu vandeniu, kad į juos mažiau prasiskverbtų chemiškai apdoroto baseino vandens ar druskų kupino jūros vandens.

Dar geresnis sprendimas, saugantis nuo chloruoto baseino ar sūraus jūros vandens, sudrėkinti plaukus švariu vandeniu ir užpurkšti priemonės, pavyzdžiui, dvifazio SECRET ARGAN BI-PHASE nenuskalaujamo kondicionieriaus. UV filtrai ir priemonėje esantys aliejai padengia plauką ir saugo tiek nuo saulės, tiek nuo vandens cheminių medžiagų.

Jei norite ne tik saugoti, bet ir užpildyti porėtų, pažeistų plaukų struktūrą, tikru gelbėjimosi ratu jums taps ABSOLUT ONE LEAVE – IN struktūrą atkurianti nenuskalaujama purškiama kaukė, kurioje yra argano, makadamijų ir indiškų alyvuogių (nyamplungų) aliejų. Beje, naudojant šią priemonę nuolat, akivaizdžiai pagerėja plaukų kokybė.

 

Ne tik gražūs, bet ir tausojami

Norite glotninančios, bet neriebinančios priemonės, kuri nupoliruos plauką ir kartu apsaugos nuo saulės? Tuomet išplovusi galvą išpurkškite plaukus SECRET ARGAN SPRAY LUMIÉRE ANTI-FRIZZ purškalu – jis ypač tinka vidutinio storumo ir ploniems plaukams, ne tik dailiai glotnina ir sutvarko pasišiaušusius, suirzusius žvynelius, bet ir veikia kaip apsauginė priemonė.

Kita alternatyva – SECRET ARGAN LUXURY LIGHT OIL lengvas aliejus neklusniems plaukams, kuris sutvarko skilinėjančius galiukus, uždaro žvynelius ir padengia plaukus UV filtru.

Jei plaukai gausūs, porėti ir neklusnūs, į pagalbą ateis MAGIC ARGAN ABSOLUTE OIL atkuriamasis aliejus sausiems, pažeistiems plaukams – grynas, sodrus ir solidus produktas, kuris atkuria plaukų struktūrą.

Išsausėjusius nuo vėjo ir saulės plaukus gelbsti ir KERATIN POWER BOOSTER lengvas struktūrą atkuriantis purškalas su keratinu. Visų pirma todėl, kad keratinas užpildo plauko struktūrą ir atkuria stiprumą, o argano aliejus atpalaiduoja ir pablizgina. Dėl puikaus šių veikliųjų medžiagų balanso plaukai išlieka visiškai neriebūs, bet blizga ir nesišiaušia.

 

Išsamios informacijos apie NOOK MAGIC ARGAN OIL produktus ieškokite mūsų svetainėje.

Dėl užsakymų ir pasiteiravimų kreipkitės: Ignas Silevičius, 860055466.