1290d354b22ed78738eb3f9a85d7812d

Kiekviena problema turi savo sprendimo būdą – tereikia jį žinoti ir tinkamai panaudoti. Neseniai sulaukėme klientės pagalbos prašymo, kuriame susipynė net kelios problemos, su kuriomis kasdien susiduria nemaža dalis ilgaplaukių: nuo išsausėjusių galų ir sparčiai besiriebaluojančių šaknų, iki slenkančių, besipučiančių plaukų. Šįkart į pagalbą skuba mūsų technologė Gražina.

 

Klientės laiškas

“Norėčiau įsigyti NOOK priemonių, tačiau pasimečiau jų gausoje. Mano plaukai dažyti, tamsūs, ploni, garbanoti, vidutinio ilgio. Galvos oda riebi. Galai sausi. Plaunu kasdien arba kas antrą dieną. Norėčiau išspręsti dvi problemas:

  1. Plaukų slinkimas – vietomis gan smarkiai išretėję plaukai.
  2. Šiurkštūs, išsipūtę plaukai, besiveliantys galai.

Prašau, patarkite, kokias plaukų priemones įsigyti. ”

 

NOOK technologės Gražinos rekomendacijos

Kaip suprantu, plaukai yra nesuvaldomi, sausi, pasišiaušę, slenkantys, plius stipriai riebaluojasi galvos oda, tad rekomenduoju šampūną COLOR PRESERVE dažytiems plaukams. Jis neišsausina, gerai išplauna ir kartu apsaugo plaukus nuo per didelio riebalavimosi.

Išsausėjusius galus rekomenduočiau palepinti viena iš kaukių:

– SWEET RELAX – ši kaukė su kakavos sviestu yra sunki ir puikiai tinka išsausėjusiems, nevaldomiems plaukams, suteikdama jiems svorio ir tiesindama;

– MILK SUBLIME – tai kaukė su alyvuogių aliejumi, suteikianti minkštumo, žvilgesio, maitinanti ir drėkinanti, bet netiesinanti (jei norite garbanotų plaukų).

Jei siekiate tiesinančio efekto, plaukų galus patepkite aliejuku SECRET DROPS. Jei tiesinti nenorite, tuomet ant galų uždėkite COLOR SERUM.

Nuo plaukų slinkimo išgelbės NOOK gydomosios linijos ENERGIZING SUPER LOSION. Naudoti reikėtų taip: iš pradžių išplaukite galvos odą su šampūnu, stengdamasi plauti tik šaknis, neliečiant plaukų galų – jie bus pakankamai švarūs gave tiek šampūno, kiek jo nubėgs skalaujant. Išskalavusi šampūną, užtepkite kaukę (vieną iš 2 pasiūlytų) nuo plaukų vidurio t. y. maždaug 10 cm nuo plaukų šaknų. Jei galite, palaikykite kaukę apie 5 min ir gerai nuskalaukite. Nusausinus plaukus, išpurkškite SUPER LOSION į plaukų šaknis, paskirstydama po visą skalpą, lengvai įmasažuokite ir palaukite, kol priemonė susigers (kol priemonė veikia, jaučiamas lengvas šaldymas, o jam pasibaigus reiškia, kad priemonė susigėrė.) Tuomet dar drėgnus plaukus nuo vidurio sutepkite aliejuku: maždaug 2 paspaudimus gerai ištrinkite tarp rankų ir kuo tolygiau paskirstykite.

Džiovinkite džiovintuvu, tik jokiu būdu ne palenkusi galvą žemyn! Oro srovė turi pūsti palei plauko žvynelį, todėl laikykite džiovintuvą virš galvos ir pūskite žemyn, tuomet plaukas mažiau šiaušis ir gražiau išsitiesins.