Paklauskite bet kurio kirpėjo, kas yra didžiausi plaukų nedraugas vasarą, ir jis akimirksniu atsakys: saulė, UV spinduliai, chloras, vėjas ir kondicionuotas oras. Kiekviena valanda saulėtame paplūdimyje, kiekvienas mėgavimasis sūraus vėjo gūsiais, pasiplaukiojimai baseine ir tingūs atostogų pasideginimai atgaivina jus ir suteikia palaimą, bet negailestingai eikvoja neapsaugotų jūsų plaukų grožį ir negrįžtamai pradangina sveiką jų žvilgesį.

 

Ką daryti?

Kad atostogų ir vasaros malonumai nepasiglemžtų plaukų grožio – vien skrybėlaitės nuo saulės nepakaks. Į pagalbą ne tik plaukams, bet ir jūsų odai stoja NOOK profesionalų sukurtos SOLAR serijos priemonės – saugančios, drėkinančios, atgaivinančios. Pamėgtos ne tik atostogaujančių, bet ir sportuojančių, mėgstančių daug laiko praleisti gryname ore.

Ne atsitiktinai rūpestingo atostogautojo krepšelyje vietą suranda visa NOOK sukurta „Saugios vasaros“ priežiūros sistema – plaukų ir kūno šampūnas, kondicionierius bei apsauginis purškalas.

 

Naudojimas ir poveikis

SOLAR RESTORATIVE jauninantis šampūnas ir dušo želė praturtintas žaliųjų citrinų ekstraktu, migdolų proteinais ir nyamplung aliejumi, todėl tinka odai ir plaukams, kuriuos veikia saulė, vėjas, chloras, jūros ar kondicionuotas oras. Švelniai pašalina apsaugos nuo saulės produktų, sūraus ar chloruoto vandens likučius. Puoselėja ir giliai drėkina plaukus – jie tampa minkšti, spindintys ir švelnūs. Atgaivina ir tonizuoja odą, suteikdamas jai apsaugos ir neįtikėtino švelnumo.

 

SOLAR RESTORATIVE jauninantis kondicionierius, kupinas citrinų ekstrakto, migdolų proteinų ir nyamplung aliejaus, akimirksniu atkuria ir drėkina saulės paveiktus, nualintus plaukus: jie tampa glotnesni, minkšti ir spindintys. DĖMESIO: nepamirškite kondicionierių palaikyti ant plaukų bent 2-3 minutes!

 

Kad šampūno ir kondicionieriaus palepinti plaukai būtų saugomi visa laiką, prieš išeidami į saulę ir po kiekvieno galvos plovimo išpurkškite juos SOLAR RESTORATIVE apsauginiu nenuskalaujamu purškalu. Praturtintas žaliųjų citrinų ekstraktu, migdolų proteinais ir nyamplung aliejumi, su filtrais nuo saulės purškalas saugo jūsų plaukus nuo aplinkos žalingo poveikio, stabdo ląstelių senėjimą. Atgaivina, skaistina ir kondicionuoja sausus plaukus, sumažina šiaušimąsi, todėl plaukus lengviau sutvarkyti.

 

Vieni pliusai

Gera naujiena ta, kad visos trys priemonės tinka visai šeimai – todėl sutaupysite vietos šeimos kelioniniame lagamine!

Be to, tik pauostykite – koks nuostabus aromatas! SOLAR serijos priemonės dvelkia MARE REM jūros aromatu, primenančiu vėsų pajūrio ryto vėją, o gaivios ir gyvos vandenyno natos susipina su švelniais gėliniais aromatais.

Solar linijos produktai:

Šampūnas http://goo.gl/Wm0mu5

Kondicionierius http://goo.gl/Wm0mu5

Purškiamas kondicionierius http://goo.gl/8oqFPP