Plaukų grožis prasideda visai ne nuo tobulo kirpimo – bet nuo sveikų, žvilgančių sruogų. O profesionali paslauga yra tokia, kuri dovanoja ilgalaikį efektą jūsų kėdę palikusiai klientei.  Todėl metas pasiūlyti vasaros saulės, vėjo ir chloruoto vandens nualintiems plaukams susigrąžinti spindesį ir sustiprinti juos nuo šaknų iki galiukų. Su nenugalimu tandemu: plaukus atkuriančiais produktais ir novatorišku įrankiu, kuris naujausių technologijų dėka sustiprina produktų poveikį net iki 60 proc. – su šalto poveikio infraraudonųjų spindulių ir ultragarso žnyplėmis.

 

Kodėl šalto poveikio žnyplės?

Įprastų plaukų priežiūros procedūrų metu plaukai nepakankamai pasisavina ant jų tepamus produktus, o plauko žvyneliai nebūna iki galo uždaromi, todėl plaukai praranda šilkinį žvilgesį. Karščio praverti žvyneliai pučiasi, todėl plaukai netenka pavojingai daug drėgmės ir proteinų net paprasčiausio sušukavimo metu. Tuo tarpu naudojant šalto poveikio žnyples produkto pasisavinimas padidėja nuo 40 iki 60 procentų. Štai kodėl šis įrankis garantuoja dvejopą efektą: aukštąsias technologijas ir profesionaliau atliekamas paslaugas.

 

Kaip veikia ultragarsas ir infraraudonieji spinduliai?

Dinamiškų magnetinių virpesių metu (36 000 kartų per sekundę) plaukų priežiūros produkto ultramikro molekulės įstumiamos ir įsiskverbia tiesiai į plauko žievę. Todėl ultragarso dėka maitinamosios medžiagos efektyviai absorbuojamos. Tuo tarpu infraraudonieji spinduliai padeda tiesiogiai atkurti pažeistus plaukų audinius ir stimuliuoja kraujotaką plaukų šaknyse, kad plaukai būtų sveikesni ir geriau maitinami.

Ir visa tai vyksta be kaitinimo ir jo sukelto plaukų žvynelio šiaušimosi, todėl atkuriama plauko žievė, plaukai nebesišakoja ir nelūžinėja, sugrąžinamas jų elastingumas, o maitinamosios medžiagos užfiksuojamos plauko viduje.

 

Kokius produktus pasirinkti?

Iš principo šalto poveikio žnyplės perpus sustiprina bet kurio ant plaukų tepamo produkto poveikį – kaukė, kondicionierius, net dažomieji kondicionieriai – veikia gerokai stipriau, o poveikis išlieka dvigubai ilgiau. Tas poveikis, kurį kaukę namuose naudodamas klientas pajustų po mėnesio, jūsų kėdėje bus akivaizdžiai matomas jau po 1-2 procedūrų. O tai reiškia, kad vienu šūviu nušaunate visą tuntą zuikių: taupote produktus, taupote laiką, tausojate ir neprilygstamai gražinate klientų plaukus!

Nualintiems, silpniems plaukams puoselėti rekomenduojame jauninančią NOOK procedūrą, atliekamą su šalto poveikio žnyplėmis, REMEDY šveitikliu, REPAIR šampūnu ir REPAIR Anti-age reconstruction kauke, procedūrą užbaigiant tekstūrą grąžinančiu purškalu.