Wonderful busterio stiprybė – itin koncentruotas augalinių baltymų ir fitoproteinų kompleksas tinkantis tiek ploniems, tiek storiems plaukams, maitinantis ir drėkinantis, suteikiantis gyvybingumo. Ne mažiau svarbu ir tai, kad WONDERFUL gali būti maišomas su įvairiomis priemonėmis: šiandien be jo neįsivaizduojamos tiek dažų formulės, tiek plaukų atkūrimo procedūros.

Created with RNI Films app. Preset 'Agfa Optima 200 Faded'

 

 

 

 

„Kodėl tokios priemonės nebuvo iki šiol? Gamybos technologams teko gerokai pasukti galvą, kaip padaryti, kad geriausios atkuriamosios baltymų savybės derėtų kartu su skirtingomis priemonėmis. Juk paprastai tokio tipo produktai yra skirti arba dažams, arba kaukėms – o WONDERFUL „draugauja“ su visais, ir tai yra milžiniškas jo pranašumas,“ – tvirtina ATWINS komandos narys Anatolijus Pajanok.

Priemonės poveikį netruko pastebėti ir klientės, prašydamos asmeniškai suplaktų plaukų spalvos palaikymo kondicionierių ar plaukų priežiūros kaukių, kuriose būtų įmaišyta dalis busterio.

„Pajutus WONDERFUL poveikį, būtų keista jo nenaudoti – tai tapo viena svarbiausių, kasdienių parankinių darbo priemonių salone,“ – sako Anatolijus.

 

 

„Busteris naudojamas kaip priedas – įmaišytas į dažus, jis tampa analogo rinkoje neturinčia apsauga – saugo plaukų struktūrą net ir šviesinimo metu, o sumaišytas su kondicionieriumi atgaivina pažeistų, porėtų, išsausėjusių plaukų struktūrą,“ – pasakoja ATWINS kūrybininkas Andrius Mašauskas.

Rezultatai – neįtikėtinai stiprūs, lengvai šukuojami, klusnūs, žvilgantys plaukai. „O svarbiausia – pojūtis: pilno, sveiko plauko – jį akimirksniu pajunta tiek meistras, tiek klientas.  Šis efektas išlieka net 16 plovimų!“ – tvirtina A. Mašauskas.

Kiekvienas geras kirpėjas žino: plaukų grožis prasideda nuo sveikos plauko struktūros – tik tuomet, turėdami tobulą pagrindą, galime sukurti tobulą įvaizdį. Nenuostabu, kad pagaliau rinką pasiekęs NOOK šedevras – WONDERFUL busteris – akimirksniu tapo hitu, be kurio šiuolaikinis profesionalas šiandien nebeįsivaizduoja savo darbo dienos.

 

 

IŠ NOOK RECEPTŲ KNYGELĖS

Norite daugiau apimties?
Pakaks sumaišyti 50 g EXTRA VOLUME kondicionieriaus + 10 g WONDERFUL busterio.
Maišymo santykis: 1:5.
Palaikykite priemonę 8-10 minučių.

 Norite daugiau glotnumo?
Imkite 50 g DISCIPLINE kondicionieriaus, maišykite su 10 g WONDERFUL busterio.
Maišymo santykis: 1:5.
Palikite nuo 8 min. (plonesniems plaukams) iki 15 min. (storesniems plaukams).

 Norite patikimos apsaugos šviesinant?
Maišykite santykiu 1:5  bendros dažų ir oksidanto masės.
pvz. 50 g dažų + 75 g aktyvatoriaus = 125 g ir 25 g WONDERFUL busterio.