Nesibaigianti kova su trupančiais galiukais? Nuvargusios, liūdnai svyrančios sruogos… Tie išplonėję, užgesę ir seniai nebedžiuginantys jūsų plaukai… Pažįstamas jausmas? Metas susipažinti su šių dienų herojumi: NOOK REPAIR Anti-Age jauninančiu rekonstrukciniu komplektu ir prikelti savo plaukus naujam gyvenimui.

 

 

pries

 

 

Ši procedūra skirta tiek chemiškai, tiek mechaniškai pažeistiems plaukams – agresyviai dažytiems, intensyviai formuotiems, nualintiems ir pernelyg ilgai nemylėtiems. Taip pat tiems, kuriuos išsekino jūsų stresas, intensyvus gyvenimo būdas, miesto tarša ar vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumas.

Pats metas pasikliauti Anti-Age efektu, sukurtu derinant naujausias technologijas su įkvepiančiomis gamtos galiomis: jūrinis kolagenas dovanojantis plaukams lankstumą, struktūrą atkuriančios keratino aminorūgštys ir giliai maitinantys, plaukus atgaivinantys sėjamųjų žirnių peptidai.

(Nuotraukoje matome modelį prieš procedūrą).

 

IMG_7389 2

 

 

Procedūros eiga:

Prieš pradedant procedūra, rekomenduotina atlikti galvos odos pilingą su remedy paruošiamuoju šveitikliu. Šis produktas valo ir pašalina visus nešvarumus – formavimo priemonių, prakaito likučius. Pilingas normalizuoja galvos odos būklę ir efektyviai stimuliuoja galvos odos mikrocirkuliaciją.

 

 

 

 

2

 

 

 

 

1 žingsnis: ištrenkame galvą su REPAIR šampūnu, nusausiname plaukus. Į maišymo indelį supilame A dalį (atkuriamąjį, užpildantį aliejų) ir B (pažeidimus šalinančią kaukę) procedūros dalis ir šepetėliu maišome iki vientisos tekstūros.

 

 

 

 

IMG_7408 2

 

 

 

 

2 žingsnis: sruoga po sruogos, dažymo teptuku paskirstome aliejaus ir kaukės miksą ant plaukų – skirstant nuo viršugalvio, nepadengiant plaukų šaknų – iki plaukų galų.

 

 

 

 

IMG_7426 2

 

 

 

3 žingsnis: Paskirsčius procedūros miksą per visą plaukų ilgį, plaukus apdorojame šalto poveikio infraraudonųjų spindulių ultragarsinėmis žnyplėmis. Šis procesas stipriai pagerina veikliųjų dalelių įsiskverbimą į plaukus ir procedūros poveikis sustiprėja net 75 procentais!

 

 

 

 

 

IMG_7435

 

 

 

 

4 žingsnis: atlikus infroraudonųjų žnyplių procesą, nuskalaujame aliejaus ir kaukės mikso likučius drugnu vandeniu. Išfenuojame plaukus. Plaukus formuojame kaip įprastai.

 

 

 

 

po

 

 

 

Rezultatas: akivaizdžiai pagerėjusi plaukų sveikata – atkurtas plaukų ir galvos odos drėgmės balansas, plaukai minkšti ir elastingi, prisotinti ir pamaitinti, padidinta apimtis.

Rekomenduojamas pilnas jauninamosios procedūros
kursas – 4 kartai per mėnesį. Vėliau – pagal poreikį ir jūsų meistro rekomendacijas.