Jau netrukus, vasario mėnesį, į Lietuvą sugrįžta legendiniai Didžiosios Britanijos meistrai, akademijos “Mazella&Palmer” lektoriai. Jų sukurta mokymų sistema ne tik pelnė šiai akademijai žaibišką populiarumą visame pasaulyje, bet ir įkvėpė Lietuvos meistrus, kuriems teko laimė dalyvauti pirmajame “Mazella&Palmer” seminare Lietuvoje, vykusiame 2015 m. vasarą. Autentiški jų įspūdžiai ir atsiliepimai – iš pirmų lūpų.

 

IMG_0117

Milžinišką darbo patirtį turinti kūrybingoji meistrė Jurgita Malakauskaitė sako, kad realiai jos lygio meistrui jau sunkoka atrasti seminarą, kuriame išgirstų kažką išties esminio ir naujo, tačiau negailėjo pagiriamųjų žodžių savo aplankytam “Mazella&Palmer” akademijos seminarui su masterclass’o užsiėmimais: “Bene labiausiai man patiko šių lektorių mokymo principas bei medžiagos išdėstymo technika: informacija pateikiama lakoniškai, aiškiai, struktūriškai, be reikalo neišsiplečiant į lankas. Kiekvienas patyręs meistras jau turi savo darbo bruožą, iš kurio išeiti vargu ar įmanoma, tačiau masterklasų metu galima puikiai atidirbinėti technikas, lavinti ranką, galų gale, pamatyti, kad tobulėti dar tikrai yra kur. Apskritai mano asmeninis įspūdis po šio seminaro – labai teigiamas”.

 

IMG_0069

Vienas garsiausių Klaipėdos kirpėjų stilistų Oleg Berezin neslėpė savo susižavėjimo “Mazella&Palmer” akademijos darbu: “Jie ne šiaip geri, jie super! Pirmi žodžiai, kurie ateina į galvą prisiminus jų seminarą – tobulumas ir maksimalus kruopštumas kiekviename judesyje, kiekviename atšukavime. Teorinėje dalyje idealiai paaiškinama, kodėl reikia kirpti taip, o ne kitaip, ir kaip tai padaryti. Nors esu buvęs daugybėje seminarų ir masterklasų, bet būtent po šio galiu pasakyti, kad eičiau ir eičiau klausytis šių žmonių mokymų, nes kol kas jiems lygių neteko sutikti”.

 

IMG_0028

Ryški kirpėjų pasaulio asmenybė – Mikhail Kodesnikov sako, kad visus seminarų lektorius galima suskirstyti į paprastus ir išaugintus Sasoon’o mokykloje, ir būtent pastarieji yra tie, kurių technika atidirbta tarsi nepriekaištingos mašinos, kurie dirba genialiai, švariai ir tobulai.

“Manau, kad Sasoon’o mokyklos išaugintos “Mazella&Palmer” akademijos didžiausias turtas yra jų fundamentalioji, bazinė programa – turėdamas jų bazę iš tiesų gali kurti, ką tik nori, ir viskas pavyks. Man patiko ne tik nepriekaištingai “sukaltas” teorinis kursas, bet ir tai, kaip dosniai jie dalijosi žiniomis masterklaso metu. Tai šansas prisiliesti prie žvaigždžių ir sugerti jų dalijamą informaciją, nes šie žmonės nedaro “fake’inių” dalykų, o atidirba visu 100 procentų”.

 

IMG_0129

Talentinga meistrė Rasa Gaižauskaitė sako, kad “Mazella&Palmer” masterklasuose itin gerą įspūdį paliko tai, kad lektoriai puikiai pritaikė kirpimus mokymų modeliams, buvo reiklūs, griežti ir kartu labai išsamūs: “Tai mokytojai, kurie dalinasi viskuo – nuo kirpimo detalių, iki kūno padėties, ir mato tavo darbo visumą”. Rasos nuomone, seminaras vertingas ne tik patyrusiems, bet ir pradedantiems meistrams: “Kuo greičiau pradėsite dirbti taip, kaip reikia, pagal aukščiausius kirpėjų pasaulio standartus, tuo geriau jums”.

 

IMG_0231

Jau 17 metų darbo patirtį turintis kirpėjas stilistas Mindaugas Šernius pirmiausia pabrėžia, kad tai, kiek ir ko pasisemi bet kokiame seminare, labai priklauso ir nuo paties žmogaus: “Esu matęs atvejų, kai net ir iš puikiausio seminaro žmonės grįžo tuščiomis rankomis – taip kad čia priklauso dar ir nuo dalyvio noro bei gebėjimų pasisemti žinių. Tuo tarpu man “Mazella&Palmer” seminaras pasirodė aukščiausio lygio, kupinas puikių, švarių, tikslių bazinių kirpimų. Jo metu tikrai buvo proga pasipildyti savo technikas, išmokti naujų niuansų. Žodžiu, aš tikrai gavau to, ko man reikėjo”.

IMG_0035

Kirpėjas stilistas Linas Grigalevičius taip pat dalijosi tik pačiais geriausiais atsiliepimais apie patirtį “Mazella&Palmer” seminare: “Puikiai išaiškina, pademonstruoja technikas, kurios leidžia labai greitai, sklandžiai ir nepriekaištingai dirbti. Man pačiam buvo proga prisiminti tą fundamentalų žinių pagrindą, ant kurio statomas visas mūsų darbo profesionalumas. Sakyčiau, kad tai seminaras, kuriame naudos gaus tiek mažiau patyrę, tiek didžiulę patirtį turintys meistrai. Kokybė – superinė, todėl tai investicija, kurios kiekvienas euras absoliučiai atsiperka. Ir labai smagu, kad atsirado žmonių, kurie sugebėjo tokias žvaigždes atvežti į Lietuvą”.

 

Visą informaciją apie artimiausius Mazella&Palmer seminarus Lietuvoje rasite čia:

FUSION COURSE

FOUNDATION COURSE