Kai patyręs profesionalas stovi priešais modelį ir nedrąsiai mėgina nukirpti sruogą, susikoncentravęs į kiekvieną savo kūno milimetrą ir krustelėjimą, tarsi iš naujo mokydamasis taisyklingų skyrimų, formų, kirpimo technikų ir džiovinimo – galite neabejoti, kad atsidūrėte “Mazella&Palmer” seminare, skirtame kirpimo pagrindams ir technikų tobulinimui – FOUNDATION.

Jau antrą kartą Lietuvoje su šiuo kursu viešintys meistrai iš Didžiosios Britanijos “Mazella&Palmer” akademijos ir vėl buvo nekantriai laukiami ne tik naujų žinių ištroškusių klausytojų, bet ir tų, kurie kurso išklausyti atėjo antrą kartą.

“Juk tai yra tie pagrindai, iš kurių susideda mūsų amato meistriškumas. Labai pravartu atšviežinti žinias ir su didesniu pasitikėjimu grįžti į saloną, pas klientus,” – sakė jau antrą kartą FOUNDATION kurso klausanti plaukų stilistė iš Kauno.

Daugiau kaip pusšimtis klausytojų dalyvavo teorinių žinių seminare, o keliolika laimingųjų net tris dienas atliko praktines užduotis, asmeniškai padedami “Mazella&Palmer” lektorių. Milimetro tikslumu atlikti kirpimai, preciziškos džiovinimo technikos, kirpėjo kūno pozicijų įtaka galutiniam darbo rezultatui – tai tik dalis to, kas buvo nuosekliai dėstoma ir demonstruojama FOUNDATION kurse.

Nors dienos buvo įtemptos ir nelengvos, tačiau kurso pabaigoje visų dalyvių veiduose švytėjo pergalingos šypsenos ir pasitenkinimas atliktais darbais.

 

APIE AKADEMIJĄ

“Mazella&Palmer” akademija vos per kelerius metus ryškiai suspindo plaukų stilistikos meistrystės ir meno pasaulyje, šiandien jų mokymų tvarkaraščiai suplanuoti keleriems metams į priekį, o seminarų geografija nusidriekė nuo Europos iki Azijos ir JAV.

Pagrindinis “Mazella&Palmer” principas: ne tik išdėstyti, KAIP turi būti atlikta viena ar kita technika, bet ir paaiškinti, KODĖL.

Puiki žinia ta, kad Lietuvos kirpėjams akademijos lektoriai numatė net dvi datas savo įtemptame 2017 metų tvarkaraštyje, kai bus pristatytas antrasis kirpimų kursas SALON CONTEMPORARY. Organizatoriai derasi ir dėl trečiojo FOUNDATION kurso galimos datos.

Sekite Nook Family naujienas ir nepraleiskite progos tapti legendinės akademijos absolventais!