Nuolat ranką ant pulso laikanti ir į rinkos aktualijas reaguojanti kūrybinė komanda A-TWINS jau ne vienerius metus bendradarbiauja su pasaulinio garso akademija „Mazella&Palmer“, tad šį kartą žymiuosius britus į Lietuvą pakvietė su itin aktualiu vyriškų kirpimų seminaru, paremtu pripažinimą šiai akademijai pelniusia unikalia mokymo sistema.

 

 

 

kristina_sereikaite_photography_100

 

Įspūdingo dydžio auditorija 

Kokia svarbi auditorijai yra ne „barber“ tipo vyriškų kirpimų tema, geriausiai liudijo į vienos dienos seminarą suplūdusi klausytojų ir žiūrovų minia – per du šimtus kirpėjų iš visos Lietuvos klausėsi išsamaus kurso, apimančio esminius vyriškų kirpimų pagrindus, stebėjo ir gilinosi į modernių, saloninių ir kolekcinių kirpimų demonstracijas.

 

 

 

kristina_sereikaite_photography_180Devyni įvaizdžiai 

Trys įvaizdiniai modeliai ir šeši scenoje atlikti demonstraciniai kirpimai visų pirma buvo orientuoti į pritaikomumą ir iš esmės tinkami kasdieniame kirpėjų darbe. Ne high fashion, o šiuolaikiškas, Europos ir pasaulio didmiesčių tempą atspindintis žvilgsnis į vyriškų kirpimų industriją – tai buvo pagrindinis šio „Mazella&Palmer“ seminaro akcentas. Daug dėmesio skirta kirpimo parinkimui, atsižvelgiant į konkretaus žmogaus galvos formą, veido struktūrą, netgi charakterį.

 

 

ORIGIN efektas kristina_sereikaite_photography_113

Itin gerų sprendimų pasiūlyta dirbant su vyrų kirpimų užbaigimo linijomis, įvedant netikėtus kontūrus. A-TWINS komandos atlikti vyriškai lakoniški dažymai pasižymėjo plačia tamsių šaltų atspalvių gama, daug dėmesio skiriant natūraliam tonavimui su naujaisiais ORIGIN dažais, kurių šeima papildyta būtent tonavimui itin tinkamu 5 vol oksidantu. Aštresnius įvaizdžius atskleidė blond atspalviai, tonuoti šiuo metu ant bangos esančiais pasteliniais tonais.