Apie tai, kad tik tobulėjimas ir viso gyvenimo mokymasis veda meistrą ir verslą į priekį, aiškinti jau seniai nebereikia: kiekvienas savo amatą ir klientą gerbiantis profesionalas žino, kad tik mokydamasis iš geriausių gali augti ir klestėti. Todėl šimtai kirpėjų kasmet nukeliauja tūkstančius kilometrų, lankydamiesi seminaruose bei mokymuose. Ir todėl mes turime jums ypač gerų žinių: šiemet niekur važiuoti nebereikia – pasaulinio garso žvaigždės, legendiniai Mazzela&Palmer meistrai vėl grįžta į Lietuvą, šį kartą – su ambicingu ir įkvepiančiu Salon Contemporary | Modernių saloninių kirpimų kursu.

 

Šis kirpimų kursas, gimęs iš unikalios Mazzela&Palmer kirpimų pagrindų sistemos, leidžia pajausti kirpimo struktūros esmę ir ištobulinti asmeninius modernių saloninių kirpimų įgūdžius.

Iš viso mokslai truks 3 dienas, kurių metu dalyviai išklausys detalias 3 dienų paskaitas, stebės nuosekliai pristatomus 6 kirpimus, patys juos atliks (praktinės dalies dalyviai) ir gaus šios tarptautinės akademijos diplomus.

 

O dabar detaliau – kas jūsų laukia kartu su Mazzela&Palmer meistrais:

1 DIENA

I dalis / 10 – 14 val.
Paskaita: Pagrindų kurso pasikartojimas
Vizualus kirpimo formos ir technikų dinamikos suvokimas bei teorijos pasikartojimas, paaiškinant, KADA ir KODĖL jas naudoti.

Demonstracija: Modernaus saloninio kirpimo formos pagrindai.
Nuosekli demonstracija, kaip nejungiant atskirų kirpimų sekcijų, naudojantis ir kombinuojant technikų dinamiką, džiovinimą ir kontūravimą, pagyvinti ir atgaivinti klasikinius kirpimus ir nukirpti šiuolaikiškus saloninius kirpimus.

II dalis / 14 – 18 val.
Praktika: Modernaus saloninio kirpimo technikų kombinacijos. Detalus technikų mokymasis.

2 DIENA

I dalis / 10 – 14 val.
Paskaita: Saloninių kirpimų technikų deriniai.
Dažniausiai salonuose naudojamų derinių analizė, pagrindinės naudojamų technikų kombinacijos, paaiškinant, KADA ir KODĖL jas naudoti.

Demonstracija: Modernaus saloninio kirpimo technikų kombinacijos.
Modernaus saloninio kirpimo technika, apjungiant pirmosios ir antrosios mokymų dienos informaciją. Šio kurso metu mokoma detaliau kontroliuoti asmeninę kirpimo techniką ir suvokti jos panaudojimo principus.

II dalis / 14 – 18 val.
Praktika: Modernus saloninis kirpimas – nesujungtos zonos. Detalus technikų mokymasis, pasitikėjimo įgavimas.

3 DIENA

I dalis / 9 – 12 val.
Praktika: Modernus saloninis kirpimas.
Nuoseklus per dvi ankstesnes dienas gautos informacijos pritaikymas, kirpimo technikų tobulinamas, detalus darbas su nesujungtomis kirpimo zonomis ir moderniomis formomis.

II dalis / 13 – 16 val.

Paskaita: teorijos apibendrinimas ir aptarimas, detalus nesujungtų kirpimo zonų, esančių aukščiau ir žemiau viršugalvio taško, pasirinkimas, apskritimo, trikampio ir kvadrato atskyrimų deriniai, KADA ir KODĖL jie naudojami.
Demonstracija: kolekcijos modelio pristatymas
Sudėtingesnis nesujungtų kirpimo zonų panaudojimas Mazella&Palmer kolekciniuose darbuose, t. y. perėjimas nuo modernių saloninių prie kolekcinių kirpimų.

DATA: Gegužės 10 – 11 – 12 d.
VIETA: PARK INN, Donelaičio g. 27, Kaunas
LAIKAS: 10:00 – 14:00 / paskutinę dieną 13:00 – 16:00

KURSO STEBĖTOJO VIETA
KAINA: 300 Eur
Nook Gold klubo nariams: 270 Eur
Nook Platinum klubo nariams: 240 Eur

SVARBU: LAISVŲ VIETŲ – 50
PRAKTINĖS SALON CONTEMPORARY KURSO VIETOS IŠPARDUOTOS.

 

Registracija ir informacija: Ignas 8 600 55466 | Skirmantė 8 612 20556